عضویت در خبرنامه الکترونیک
مشاهده آرشیو:

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت، ویژه‌برنامه‌های «بهار مهربانی» را تشریح کرد.

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران تاکید کرد:

رییس مجمع مشورتی روسای کمیسیون های شهرسازی و معماری کلانشهرها و مراکز استان ها از برگزاری دومین اجلاس مجمع مشورتی روسای کمیسیون های شهرسازی و معماری مراکز استان‌های کشور، با هدف تبیین جایگاه حقوق عمومی در نظام شهرسازی و معماری خبر داد.

رییس پلیس پایتخت بر لزوم کاهش ساعت اتمام طرح کاهش آلودگی هوا در نیمه دوم سال تاکید کرد.

شهردار تهران خبر داد:

شهردار تهران با بیان اینکه میزان خسارات زلزله در نقاط مختلف کشور بر اساس آنالیز رکوردی ۱۴ ایستگاه شتاب نگار برآورد شده است، گفت: علاوه بر آن چهار ایستگاه شتاب نگار برای پایش امواج ورودی به شهر تهران راه اندازی شده است که این تعداد به ۲۲ ایستگاه افزایش می‌یابد.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به هوای سالم در سه منطقه پایتخت از حاکمیت هوای ناسالم برای همه گروه‌ها عمده مناطق جنوب تهران خبر داد.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای كشور خبر داد:

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارتقاء درجه ۱۹ شهرداری و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد.

علی امام از اضافه شدن ۲ رام قطار با بدنه آلومینیومی از سری قطارهای C500 به خطوط متروی تهران تا ۲ هفته آینده خبر داد و گفت: تغییر جنس بدنه واگن‌ها منجر به کاهش وزن آن‌ها و صرفه‌جویی انرژی در هنگام بهره‌برداری خواهد شد.

مدیر کل شهری استانداری تهران از تکمیل شناسنامه ۲۴ شهر استان تهران خبر داد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران خبر داد:

به گزارش ندای مردم، زهرا نژاد بهرام صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان این که گزارش دهی به شهروندان تهرانی یکی از رویکردهای اصلی شورای شهر است گفت: از روز پنجشنبه بر روی عرشه‌ها، تابلو ، پل و حاشیه بزرگراه‌ها، گزارش دهی اقدامات دو ساله مدیریت […]

رئیس انجمن مطالعات خانواده کشور:

رئیس انجمن مطالعات خانواده کشور با بیان اینکه موضوع چندهمسری حتی جزء ۵۰ اولویت زندگی مردان جامعه ما نیست و نباید هر قبحی را به هر بهانه‌ای شکست، گفت: ضرورت این بحث در وضعیت فعلی کاملا نابخردانه است و اگر دوستان دغدغه این موضوع را دارند به سراغ جوانانی که سال‌هاست به دنبال ازدواج هستند بروند و در این میان مجموعه‌هایی که ادعای کار فرهنگی دارند، نسبت به مهارت‌افزایی اقدام کنند.