عضویت در خبرنامه الکترونیک

فراخوان عضویت در دبیرخانه دانشجویی گردشگری تهران

کد خبر: 64070
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۲۳ ب.ظ

معاون توسعه رفاه اجتماعی وامورگردشگردی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی با اشاره به اعلام فراخوان عضویت در دبیرخانه دانشجویی گردشگری تهران گفت: شهرداری تهران ایده‌های برتر دانشجویی را تبدیل به برنامه اجرایی و عملیاتی در حوزه گردشگری می کند.

به گزارش ندای مردم و به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، زینب نصیری با اشاره به اینکه فراخوان عضویت در دبیرخانه دانشجویی گردشگری تهران با هدف جلب مشارکت جوانان و دانشجویان شکل گرفته است، افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان نخبه و دانشجویان این اقدام صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تلاش داریم از ایده‌ها و خلاقیت دانشجویان در زمینه گردشگری در سطح تهران بهره بگیریم،افزود:مهمترین هدف شکل گیری دبیرخانه دائمی دانشجویی گردشگری استفاده از ایده‌ها و خلاقیت‌های جوانان در توسعه گردشگری در تهران است.

معاون توسعه رفاه اجتماعی وامورگردشگردی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی ادامه داد: این دبیرخانه متعلق به دانشجویان است و در راستای بهره گیری از نظرات و ایده های دانشجویان این دبیرخانه در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی فعال شده است تا فضایی برای ورود و ظهور ایده‌های دانشجویان و جوانان باشد.

نصیری تصریح کرد: در حقیقت این دبیرخانه اتاق فکر و محفلی برای ایجاد گفتگو در حوزه گردشگری در بین جوانان است.

معاون توسعه رفاه اجتماعی و امور گردشگری همچنین ادامه داد: ایده‌های خوب و برتر دانشجویی در حوزه گردشگری تهران تبدیل به برنامه‌های اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

نصیری با بیان این مطلب در جشنواره ایده‌های برتر از ایده برتر دانشجویی تقدیر به عمل می‌آید، گفت: فعالیت‌های شهرداری تهران تاکنون نشان داده است این مجموعه تلاش دارد نهایت استفاده را از ظرفیت جوانان و دانشجویان داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه دائمی دانشجویی و گردشگری فضای مناسب است که تا دانشجویان ایده‌های خود را با مسوولان به اشتراک بگذارد، افزود: در این دبیرخانه ایده‌های مختلفی دانشجویی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

معاون توسعه رفاه اجتماعی و امور گردشگری سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دبیرخانه دانشجویی گردشگری تهران از دانشجویان علاقمند به حوزه‌های گردشگری دعوت به همکاری می‌کند، خاطرنشان کرد: این دبیرخانه از دانشجویان رشته‌های مدیریت جهانگردی، مدیریت هتلداری، رسانه، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، زبان عربی، تاریخ، ادیان، زبانشناسی، هنرهای تجسمی و نمایشی، باستانی شناسی، جغرافیا، اقتصاد، مطالعات فرهنگی و قومی، بهداشت و درمان، کسب و کار، محیط زیست، معماری و طراحی، فناوری اطلاعات، نرم افزار، جامعه شناسی و تاریخ دعوت به عضویت به صورت داوطلبانه می‌کند.
نصیری در پایان تصریح کرد: دانشجویان سایر رشته‌های تحصیلی که علاقمند به فعالیت در حوزه گردشگری هستند، می‌توانند درخواست خود را به همراه مشخصات به آدرس تلگرام tehrangardi و به آدرس ایمیل ssp@visitehran.com ارسال کنند.

دیدگاه کاربران