عضویت در خبرنامه الکترونیک

جنگل لویزان از وجود قلیان فروشان پاکسازی می‌شود

کد خبر: 64073
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۴۰ ب.ظ

شهردار ناحیه 7 منطقه 4 از اجرای طرح ضربتی جمع آوری قلیان کش‌ها و قلیان فروشان در بوستان‌ها و معابر به ویژه بوستان جنگلی لویزان خبر داد.

به گزارش ندای مردم، سید محسن حجت پور، شهردار ناحیه 7 منطقه 4 ، اظهار کرد: با توجه به حضور شبانگاهی تعدادی از افراد سودجو در حاشیه خیابان‌ هنگام حد فاصل چهار راه استقلال، تا بزرگراه شهید بابایی و بخش‌هایی از جنگل لویزان که با عرضه و اجاره قلیان و مواد مخدر علاوه بر آسیب رساندن به فضای سبز، موجبات نارضایتی اهالی و مشکلات متعدد در عبور و مرور وسایل نقلیه را فراهم آورده‌اند، با همکاری دادسرای ناحیه 4 تهران و کلانتری 146 فرجام جمع آوری و تحویل مراجع قضایی می‌شوند.

وی افزود:‌ به منظور جلوگیری از تجمع افراد بزهکار در حاشیه غرب و جنگل لویزان که علاوه بر فروش و اجاره قلیان آسیب‌های فراوانی را به فضای سبز وارد نموده‌اند، سرتاسر این محور نرده کشی می‌شود.

حجت پور تصریح کرد: در ادامه روند پاکسازی خیابان هنگام ضمن دستگیری سه نفر از عرضه کنندگان قلیان و تحویل این افراد به مراجع قضایی، 4 دستگاه خودرو و موتور سیکلت توقیف و فک پلاک می‌شوند.

شهردار ناحیه 7 ادامه داد: به منظور رفاه حال خانواده‌ها و همچنین کاهش هنجار‌های اجتماعی، این طرح در محدوده ناحیه 7 استمرار خواهد داشت.

حجت پور با اشاره به اجرای تمهیدات ویژه برای جلوگیری از حضور این گونه افراد در جنگل لویزان، بیان کرد: با درخواست مراجع قضایی جهت استمرار طرح، ضمن انجام تبلیغات محیطی، نصب یک دستگاه کانکس تیپ نیروی انتظامی در محل‌های مورد نیاز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه کاربران