عضویت در خبرنامه الکترونیک

غرفه های آموزش شهروندی منطقه 2

کد خبر: 64219
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۵۵ ق.ظ

اداره آموزش شهروندی منطقه 2 تهران در سه محور آموزش فرهنگ ترافیک (خط سفید)، آسمان آبی – زمین پاک (پسماند) و طرح تبلیغی نسیم بهشت حضوری پر رنگ و فعال دارد.

ندای مردم – به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران،شهرداری تهران در هر منطقه مبادرت به تشکیل غرفه هایی با موضوع هایی خاص که این غرفه با عنوان طرح تبلیغی آموزشی نسیم بهشت به همت اداره آموزش شهروندی با استقرار دو نفر از فارغ التحصیلان حوزه و معارف اسلامی به شرح فعالیت هایی از قبیل :گسترش فرهنگ معارف اسلامی و احیای سنت های دینی بین اقشار مختلف شهروندان، زدودن خرافات- مقابله با بدعت ها و سنت های جاهلی مخالف با فرهنگ اصیل دینی ، ارائه خدمات مشاوره فرهنگی – دینی، پاسخگویی به سوالات و رفع شبهات شهروندان به ویژه نسل جوان و در نهایت اطلاع رسانی در جهت تقویت آگاهی مردم در راستای آموزه های دینی پرداخته است.

آموزش فرهنگ ترافیک، امروزه به عنوان اصلی مسلم، دقیق و نشانه درجه تمدن ملت هاست که آمارهای تخلفات راهنمایی و رانندگی نشان ازآن دارد که عدم آگاهی و اطلاع رسانی و نهادینه کردن اصول این امر در فرد از کودکی باعث بروز حوادثی سهمگین شده است.
بر اساس این گزارش، اداره آموزش شهروندی با عنایت به رسالت بزرگ خود در زمینه آموزش فرهنگ ترافیک با همکاری پلیس راهور منطقه 2 درفازیک بوستان نهج البلاغه شهر ترافیکی را تدارک دیدند.
همچنین در راستای اجرای طرح آسمان آبی – زمین پاک این اداره ، غرفه ای با محوریت پسماند را نیز برپاکرد.

دیدگاه کاربران