عضویت در خبرنامه الکترونیک
گفت و گو با قباد شیوا:

شهرگردی هنری که منجر به رونق بازار گردشگری پایتخت می شود

کد خبر: 64389
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۵۱ ب.ظ

یکی از بنیانگذاران گرافیک معاصر ایران برگزاری همایش “شهرگردی هنری” را در صورت فراهم کردن زیرساخت های لازم برای شهروندان و جامعه مفید دانست.

قباد شیوا اظهار داشت: برگزاری همایش شهرگردی هنری می تواند تاثیرات مثبتی را در پی داشته باشد و موجبات آشتی و دوستی شهروندان با هنر و فرهنگ را فراهم آورد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از شهرداری تهران به خاطر اجرای طرح “نگارخانه ای به وسعت یک شهر” گفت: اجرای این طرح کار خوبی بود اما معتقدم بهتر از این هم قابل اجرا بود. از این رو با تجربه نخستین اجرا می توان در دوره های بعدی این طرح را مطلوب تر اجرا کرد.

شیوا با اشاره به همایش شهرگردی هنری تصریح کرد: در صورت برگزاری مطلوب این همایش در سطح شهر تهران شاهد تاثیرات مثبت هنری بین مردم و جامعه خواهیم بود.

مسئول موسسه فرهنگی هنری قباد شیوا در ادامه از شهردار تهران درخصوص برگزاری چنین طرح ها و همایش های تشکر کرد و خواستار تداوم طرح هایی شد که باعث دوستی مردم با هنر می شود.

شیوا در ادامه گفت: نخستین همایش بین المللی ارتباطات و شهرگردی هنری، می تواند در کنار عرضه آثار هنری با بن مایه تاریخ و فرهنگ، منجر به رونق بازار گردشگری پایتخت شود و شهروندان را بیش از پیش با مبلمان شهری آشتی دهد.

دیدگاه کاربران