عضویت در خبرنامه الکترونیک

احداث دو مجموعه ورزشی آبی درحریم منطقه 15

کد خبر: 64422
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۳۷ ق.ظ

شهردار منطقه 15 از احداث دو مجموعه ورزشی آبی در حریم منطقه خبر داد.

به گزارش  ندای مردم، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، دکتر انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: این مجموعه ها در محله های قیامدشت و خاورشهر منطقه که در محدوده حریم واقع شده اند در حال احداث است که در آینده نزدیک تکمیل و به بهره برداری می رسد.

به گفته وی در این راستا استخر و سونای قیامدشت در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و با 1540 مترمربع اعیانی شامل استخر بزرگسالان و کودکان، جکوزی، سونای خشک و بخار ، سالن بدنسازی و سایر فضاهای جانبی است.

شهردار منطقه افزود: این مجموعه با بیش از 90 در صد پیشرفت فیزیکی در مرحله خرید تجهیزات و ایزولاسیون حرارتی دودکش ها و آماده سازی سوله جهت انجام سقف کاذب است .

انجمنی خاطر نشان کرد: استخر و سونای خاورشهر نیز در زمینی به مساحت 2000 متر مربع با 1550 مترمربع اعیانی دارای سالن بدنسازی، اتاق مدیریت و رختکن، سرویس بهداشتی، بوفه و آشپزخانه ، سونا و جکوزی و استخر بزرگسالان و کودکان است.

وی یادآور شد: مجموعه یادشده در حال حاضر با بیش از 85 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله سنگ کاری بدنه ساختمانهای اداری و کانال سازی ، دیوارچینی و کاشی کاری است .

شایان ذکر است، این دو پروژه به همراه تعداد دیگری از پروژه های عمرانی،اجتماعی، امورشهری و ترافیکی در حال احداث است که طی ماههای آتی به بهره برداری می رسد.

دیدگاه کاربران