عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای شهر تهران:

اختیار واگذاری پروژه مصلی به شهرداری بر عهده هیأت امنای آن است/ وزارت راه نقشی در پروژه مصلی ندارد

کد خبر: 64447
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۳۹ ق.ظ

با توجه به شرایط ویژه ای که پروژه مصلی تهران دارد،شهرداری اعلام آمادگی کرده است که قسمت های ناتمام این پروژه را به سرانجام و به بهره برداری کامل برسد که تمامی شهروندان و حتی دیگر مردم از این پروژه ملی-تاریخی استفاده کامل ببرند.

ندای مردم | عضو شورای شهر تهران گفت: وزارت راه و شهرسازی به عنوان مجری پروژه عمرانی مصلی تهران تنها از بودجه ای که دولت در اختیار آن وزارتخانه قرار می دهد،به نسبت آن کار انجام می شود.

احمد دنیامالی،در خصوص آخرین وضعیت واگذاری پروژه مصلی تهران به شهرداری اظهار داشت:همان طور که مستحضرید عمر پروژه مصلی تهران بیش از 32 سال است و تا به الان تکمیل و به طور کامل به بهره برداری نرسیده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به شرایط ویژه ای که پروژه مصلی تهران دارد،شهرداری اعلام آمادگی کرده است که قسمت های ناتمام این پروژه را به سرانجام و به بهره برداری کامل برسد که تمامی شهروندان و حتی دیگر مردم از این پروژه ملی-تاریخی استفاده کامل ببرند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که هیات امنای مصلی تهران تصمیم گیر نهایی در ارتباط با واگذاری و یا عدم واگذاری قسمت عمرانی این پروژه به شهرداری می باشد خاطرنشان کرد:تا زمانی که هیات امنای مصلی به طور جدی تصمیم به ساخت این پروژه توسط شهرداری را نداشته باشند،مدیریت شهری حق ورود به مجموعه فوق را نخواهد داشت.

دنیامالی در ادامه تصریح داشت:وزارت راه و شهرسازی به عنوان مجری پروژه عمرانی مصلی تهران تنها از بودجه ای که دولت در اختیار آن وزارتخانه قرار می دهد،به نسبت آن کار انجام می شود.اما تصمیم گیر نهایی این پروژه بر عهده هیات امنای آن می باشد.بنده به شخصه معتقدم که چنانچه پروژه مصلی به شهرداری واگذار شود،به نفع شهر و شهروندان و حتی هیات امنای آن است که تکلیف مشخص شود.

وی گفت: قطعا چنانچه پروژه مصلی تهران به مدیریت شهری واگذار شود،می توان این انتظار را داشت که این پروژه ملی و مذهبی بالاخره به سرانجام برساند.

به گزارش تهران پرس،چندی پیش محمدباقر قالیباف شهردار تهران درباره سرنوشت تحویل مصلی به شهرداری تهران، عنوان کرد: مصلی را هنوز به ما تحویل ندادند و منتظر هستیم تا هر موقع که مصلی را تحویل دهند، در خدمتشان باشیم. البته اگر تحویل ندهند باز هم ناراحت نیستیم چرا که کارهای زیادی برای انجام دادن است اما بر اساس تعهداتی که دادیم، آماده کار هستیم.

دیدگاه کاربران