عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل اتوبوسرانی؛

عوامل ایجاد ترافیک شدید در خط اتوبوس تندروی خیابان ولی عصر(عج)

کد خبر: 64457
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۱۲ ق.ظ

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه گفت:قطعا تا پایان سال جاری تمامی مشکلات خط اتوبوس تندروی خیابان ولی عصر(عج) برطرف می شود.

ندای مردم | پیمان سنندجی در پاسخ به این سوال که این شرکت برای خط اتوبوس تندروی خیابان حضرت ولی عصر(عج)که باعث ایجاد ترافیک وحشتناک و معطلی مسافران شده است چه اقدامی انجام داده است اظهار داشت:شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه در جریان کامل مشکلات خط اتوبوس تندرو خیابان حضرت ولی عصر(عج) قرار داردو

وی در ادامه افزود:طبق برنامه ریزی های صورت گرفته شده قرار شده است که مشکلات خط بی آر تی این خیابان تا پایان سال جاری به طور کامل حل و فصل شود و مسافران این خط به راحتی و با سریع ترین سرعت به مقتصد خود برسند.

به گزارش تهران پرس، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه با بیان این که معطلی رانندگان اتوبوس پشت چراغ های راهنمایی و رانندگی جهت مسافرگیری و همچنین معطلی این افراد در ایستگاه ها و اخذ مستقیم کرایه ها توسط رانندگان از جمله عوامل ایجاد ترافیک شدید و معطلی مسافران در این خط بی آر تی شده است خاطر نشان کرد:طبق بررسی های انجام شده تا پایان سال 93 دریافت کرایه به صورت مستقیم توسط رانندگان اتوبوس به حداقل ممکن و غیر مستقیم خواهد شد که همین امر باعث تردد سریع تر اتوبوس ها و کاهش سرفاصله حرکت آنها خواهد شد.

سنندجی در ادامه تصریح داشت:علاوه بر این اقدامات شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه درنظر دارد که اتوبوس های تک کابین بخش خصوصی را به دوکابین تبدیل کند که از تعداد اتوبوس ها کاهش و به حجم مسافران اضافه گردد.

وی گفت:قطعا تا پایان سال جاری تمامی مشکلات خط اتوبوس تندروی خیابان ولی عصر(عج) سعی می شود برطرف شود.البته بایستی طبق برنامه تعداد اتوبوس های تندرو سالانه افزایش داشته باشد که لازم است در لایحه بودجه سال 94 شهرداری تهران این موضوع لحاظ شود.

دیدگاه کاربران