عضویت در خبرنامه الکترونیک
انتصاب در شهرداری تهران؛

مدیر عامل جدید سازمان زیبا سازی شهر تهران منصوب شد

کد خبر: 64464
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۵۰ ق.ظ

دکتر عیسی علیزاده، طی حکمی از طرف شهردار تهران به سمت مدیر عامل جدید سازمان زیباسازی شهر تهران منصوب شد.

به گزارش ندای مردم، روز گذشته پنجم مردادماه، طی جلسه ای با حضور مهندس مجتبی عبداللهی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و رئیس هیات مدیره سازمان و جمعی از معاونین، مدیران و مشاوران سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر عیسی علیزاده به عنوان مدیرعامل جدید سازمان زیباسازی شهر تهران معرفی شد.

دراین جلسه، مهندس مجتبی عبدالهی با اشاره به خدمات و فعالیت های دکتر کامیاب در زمان تصدی مدیریت سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: دکتر کامیاب چه در زمان تصدی معاونت برنامه ریزی وتوسعه و چه در زمانی که به عنوان مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران فعالیت می کرد، منشا تحولات خوبی در این سازمان بوده است.

عبداللهی در ادامه به فعالیت های سازمان زیباسازی شهر تهران اشاره کرد و گفت: کار گروهی و تیمی مدیران، معاونین و کارکنان این سازمان دلیل اصلی حرکت رو به جلوی این سازمان است.

تبلیغات محیطی و فرهنگی، پیرایش و حذف زوائد شهری، احجام شهری و نورپردازی از موضوعاتی بود که معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با تاکید بر آن، افزود: انتظار شهردار و دیگر حوزه های شهری از این سازمان این است که همانطور که طی سال های گذشته روی ریلی حرکت به جلو داشته با کار تیمی و گروهی به همین روال ادامه دهد.

در ادامه این جلسه، دکتر علیزاده با یادآوری اقدامات انجام شده در زمان مدیریت دکتر کامیاب و با تشکر از فعالیت های وی در سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: پروژه های مهمی در دستور کار سازمان زیباسازی قرار دارد که پیشرفت های خوبی داشته اند.

در پایان این مراسم، حکم مدیرعامل جدید سازمان زیباسازی شهر تهران توسط مهندس عبداللهی به وی اعطا شد.

گفتنی است دکتر علیزاده که قبل از این معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان بود، سمت هایی چون سرپرستی معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان را نیز در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

وی همچنین دانش آموخته دانشگاه تهران و عضو هیات علمی دانشگاه علم و فرهنگ است.

دکتر جمال کامیاب نیز که قبل از علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران بوده، هم اکنون به عنوان رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور فرانسه منصوب شده است.

دربخشی از حکم دکتر قالیباف آمده است؛ انتظار می رود با سرلوحه قرار دادن نظام زیباسازی شهر تهران، بهره مندی از دیدگاه های نخبگان، متخصصان و دانشگاهیان، تفکر راهبردی و مدیریت جامع و نظام مند در تحقق سازمانی برنامه محور، سیاستگزار و ناظر بر تمامی امور زیباسازی و به طور خاص تاکید بر حفظ خاطرات جمعی و میراث مادی و معنوی شهر، ساماندهی نمای فضاهای عمومی شهر، آفرینش آثار فاخر هنری، ماندگار و با ارزش را منطبق بر استانداردهای علمی و بین المللی فراهم آورید.

دیدگاه کاربران