عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خبر داد:

با دستگیری ۱۵۳ شرور بنام از سطح شهر، تهران پاکسازی شد

کد خبر: 64525
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۰۴ ب.ظ

با هماهنگی های انجام شده با مقام قضایی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی می شوند تا با توجه به جرایم ارتکابی، به اتهامات آنها رسیدگی شود.

ندای مردم – سرهنگ علی رضا لطفی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اجرای موفقیت آمیز چهارمین عملیات دستگیری اراذل و اوباش سطح یک در پایتخت اظهار داشت: شب گذشته پلیس امنیت با اجرای چهارمین مرحله از سلسله برنامه های برخورد با اراذل اوباش موفق شد با اجرای ۵۳ عملیات منسجم، ۱۵۳ نفر از افراد شرور پایتخت را شناسایی و دستگیر کند.

اشرار

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: بنابر دستور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مبنی بر پیگیری مطالبات شهروندان به ویژه برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و همچنین شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش، تیم های عملیاتی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ شب گذشته با شناسایی مناطق آلوده و پاتوق های این متهمان موفق شدند ۱۵۳ شرور پایتخت را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کنند.

سرهنگ لطفی با اشاره به اینکه این مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش، چهارمین مرحله از سری عملیات های پلیس امنیت است، افزود: با هماهنگی های انجام شده با مقام قضایی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی می شوند تا با توجه به جرایم ارتکابی، به اتهامات آنها رسیدگی شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در خاتمه ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان در خصوص ارائه اطلاعات به پلیس خاطرنشان کرد: اجرای این گونه طرح ها همچنان ادامه دارد و پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی برابر قانون به شدت و با جدیت برخورد خواهد کرد. از این رو شهروندان می توانند از طریق تلفن ۱۱۰ یا با مراجعه به نزدیک ترین مرکز انتظامی پلیس پایتخت، اخبار و اطلاعات خود را درباره فعالیت اراذل و اوباش و افراد مشکوک ارائه داده تا در اسرع وقت به درخواست آنها رسیدگی شود.

 

دیدگاه کاربران