عضویت در خبرنامه الکترونیک
در راستای حمایت از محصولات داخلی

مشارکت بانوان شمال تهران در هفتمین جشنواره”زنان و تولید ملی”

کد خبر: 66334
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۵۳ ب.ظ

هفتمین جشنواره “زنان و تولید ملی” با حضور تولیدکنندگان برتر پوشاک و زنان منطقه ۳ در بوستان گفتگو برگزار می شود.

به گزارش ندای مردم و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۳، عالیه جواهری مدیر امور بانوان در این زمینه گفت: ۳۸ درصد از محصولات زنان سرپرست خانوار در مرکز مهارت آموزی کوثر صاحب برند شده اند که در طی شش ماه آینده به ۵۰ درصد می رسد.

sdrthdtrh_1394616112346566

وی افزود: در این دوره از جشنواره همانند سالیان گذشته تولیدات زنان سرپرست خانوار تحت پوشش مرکز مهارت‌آموزی کوثر شهرداری منطقه۳ در معرض نمایش و فروش قرار می‌گیرند.

مدیر امور بانوان شهرداری منطقه ۳ خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به اینکه محصولات تولید شده در مرکز مهارت‌آموزی کوثر دارای کیفیت مطلوبی هستند، در این جشنواره شرایط مناسبی برای رقابت تولیدات زنان سرپرست خانوار با برندهای مطرح موجود در کشور فراهم می شود.

وی افزود: با برگزاری جشنواره زنان و تولید ملی گامی بلند در راستای حمایت از محصولات داخلی، تولید کنندگان کوچک و توانمند سازی زنان سرپرست خانوار برداشته خواهد شد.

مدیر امور بانوان شهرداری منطقه ۳ خاطرنشان کرد: زنان سرپرست خانوار، کارآفرینان منطقه ۳ و تولید کنندگان برتر پوشاک در این جشنواره حضور می یابند.

جواهری ابراز کرد: تمامی زنان کارآفرین و سرپرست خانوار دارای شناسنامه الکترونیک می شوند.

وی گفت: تولید ملی، همدلی بین برندها و مردم و دولت شعار امسال جشنواره “زنان و تولید ملی” است.

این نمایشگاه از ۱۸ تا ۲۷ شهریور از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب در بوستان گفتگو واقع در بزرگراه شهید چمران آماده بازدید علاقه‌مندان است.

دیدگاه کاربران