عضویت در خبرنامه الکترونیک

سیل در جاده پاکدشت/ ۵۰۰ خودرو در آب گرفتار شدند

کد خبر: 66484
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۷ ق.ظ

شب گذشته در جاده های خارج از شهر جنوب تهران، سیل جاری شد و خودروهای زیادی به دلیل آبگرفتگی جاده، در راه ماندند.

به گزارش نداي مردم، سیل، کسانی که از تهران به سمت پاکدشت در حال حرکت بودند را زمینگیر کرد.

یکی از مخاطبان خبرآنلاین با فرستادن تصاویری از سیل و آب گرفتگی شدید در مجور تهران-پاکدشت در تماس تلفنی با خبرنگار ما گفت: حدود ۳ ساعت است در سیلاب گرفتار شدیم و امکان تردد نداشتیم. در این مدت از خودروهای امدادی یا پلیس راهور خبری نبود تا بتواند گره کور ترافیک را باز کند.

به گفته این کاربر، بارش پراکنده باران در منطقه تا ساعت ۲۳ شب گذشته ادامه داشت و مردم در خودروهای خود، اسیر بودند.

اعزام ۵ اکیپ از آتش نشانی پاکدشت

مهر دراین باره نوشت: با تلاش های مأموران آتش نشانی شهرستان پاکدشت، حدود ۱۰ خودروی گرفتار در آب در منطقه توچال نجات یافتند.

با وقوع سیلاب شدید در شهرستان پاکدشت نیروهای امدادی این شهرستان در قالب ستاد بحران در آمادگی کامل به سر می برند و در این میان آتش نشانی پاکدشت وظایف سنگینی را بر عهده دارد.

با تلاش های مأموران آتش نشانی شهرستان پاکدشت، حدود ۱۰ خودروی گرفتار در آب در منطقه توچال نجات پیدا کردند اما خساراتی به این وسائل نقلیه وارد شد.

قاسم خواجه حسینی مدیر عامل سازمان آتشنشانی شهرستان پاکدشت در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پنج اکیپ امدادی از آتشنشانی پاکدشت به منطقه توچال اعزام شد.

وی افزود: در این منطقه حدود ۱۰ خودرو که در آب گرفتار بودند، از آب خارج شدند اما به این وسائل نقلیه خساراتی وارد شده است.

خواجه حسینی ادامه داد: منطقه توچال یک مکان تفرجگاهی است و اکثر کسانی که دچار حادثه شدند برای تفریح به این منطقه آمده بودند و از بومیان توچال محسوب نمی شدند.

وی اضافه کرد: بومیان منطقه توچال اعلام کردند که در هنگام بارندگی شدید، این منطقه سیلابی می شود به همین خاطر مردم از منازل خود خارج نمی شوند. هم اکنون دو اکیپ امدادرسانی به شهرک انقلاب اعزام شده و کار امدادرسانی در این منطقه انجام می شود.

منبع:خبرآنلاين

دیدگاه کاربران