عضویت در خبرنامه الکترونیک
در راستای اجرای طرح "يه لقمه مهرباني" انجام شد

توزيع ۳۰۰ پرس غذای گرم بين معتادان و كارتن خواب هاي منطقه ۱۵

کد خبر: 66562
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴ ق.ظ

شهردار منطقه ۱۵ از توزیع ۳۰۰ پرس غذای گرم بین معتادان و کارتن خوابهای محلات شوش(کوه گچی)، مظاهری و بوستان ولی عصر(عج) در راستای اجرای طرح “یه لقمه مهربانی” خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵،  انجمنی با اشاره به اینکه سازمان رفاه، خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران با هدف اطعام نیازمندان و بی خانمان ها این طرح را آغاز کرده است، افزود: در این راستا در فروشگاهها و مراکز تجاری بزرگ سطح شهر کانترهایی برای مشارکت خیرین تهران تعبیه شده تا افرادی که مایل به مشارکت در این طرح هستند به مبلغ دلخواه فیش تهیه کنند.در نهایت این کمکها توسط سازمان جمع آوری و سپس در قالب تهیه و توزیع غذای گرم بین نیازمندان محلات شهر تهران اجرا می شود.
به گفته وی بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده، این طرح از تاریخ ۱۲ تا ۲۷ مهرماه طی چهار مرحله در محلات منطقه ۱۵ اجرا می شود که در اولین مرحله این طرح با مشارکت مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی منطقه در وعده شام در محلات شوش( کوه گچی)، مظاهری و بوستان ولی عصر(عج) تعداد ۳۰۰ پرس غذا توزیع شد.
شهردار منطقه افزود: براساس این جدول زمانبندی قرار است تا تاریخ ۲۷ مهرماه این طرح در سه مرحله دیگر نیز شامل محله اتابک ، حاشیه بزرگراه امام علی(ع) و بوستان مبعث در مرحله دوم ، پایانه خاوران و پارک فداییان اسلام در مرحله سوم و اطراف سامان سرای خاوران و بوستان زنبق در مرحله چهارم در منطقه ۱۵ به اجرا درآید.
شایان ذکر است، این طرح با بودجه و کمک خیرین شهر تهران و با سازماندهی و هماهنگی سازمان رفاه، خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران و مشارکت مراکز خدمات اجتماعی و رفاهی مناطق اجرا می شود.

دیدگاه کاربران