عضویت در خبرنامه الکترونیک

سردار مرتضی طلایی پنج شنبه مهمان «خوبی از خودتونه» می شود

کد خبر: 66593
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰ ق.ظ

مرتضی طلایی نایب‌رئیس شورای شهرتهران که براثر آتش‌سوزی ناشی از نشت گاز در منزل مسکونی خود دچارسانحه شده بود، پنجشنبه به «خوبی از خودتونه» می‌آید.

نداي مردم – فرمانده سابق پلیس تهران درحالی‌که قصد داشت فرزندش را از آتش‌سوزی نجات دهد دچار ۱۸ درصد سوختگی در برخی نقاط بدن شد و تحت درمان قرار گرفت، وی در «خوبی از خودتونه» از آخرین وضعیت سلامتی‌اش می‌گوید.

میثم زمان‌آبادی همچنین با سردار طلایی درباره اهمیت نهاد خانواده و توجه ویژه والدین به حفظ حراست فرزندان گفتگو خواهد کرد.

این برنامه همچنین امشب، ۱۵ مهر میزبان معلمی شد که به‌عنوان مؤسس بزرگ‌ترین کتابخانه روستایی شناخته می‌شود.

قباد یاری از فعالان مدنی برجسته استان همدان و مؤسس کتابخانه ۶ هزار کتابی در دل روستای کوچک تاج‌آباد سفلی از توابع شهرستان بهار امشب مهمان برنامه «خوبی از خودتونه» شد.

این وب لاگ نویس روستایی سالهای زیادی از عمر خود را صرف توانمندسازی جوامع محلی و توسعه روستا کرده و اتفاقات تلخ و شیرین زیادی را پشت سر گذاشته که از آن‌ها می‌توان به آموزش مهارت‌های زندگی به روستاییان، سوادآموزی به زنان بی‌سواد، ایجاد صندوق وام دانشجویی برای کمک به دانشجویان بی‌بضاعت برای ادامه تحصیل و نیز ایجاد تعاونی اشاره کرد.

یاری امشب در برنامه «خوبی از خودتونه» تجربیات خود را با مخاطبان شبکه دو به اشتراک گذاشت و از خوبی، سادگی و صمیمیت روستایی‌ها گفت.

«خوبی از خودتونه» به تهیه‌کنندگی سمانه فراهانی کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو است که از سه‌شنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود.

این برنامه با حضور چهره‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی، سیاسی و… پخش می‌شود و با تدارک گفت و گوهای صمیمانه می‌کوشد به معنای واقعی مفهوم خوبی بپردازد.

دیدگاه کاربران