عضویت در خبرنامه الکترونیک

جزئیات شناسایی پیکر شهید «محمدی»، همرزم سردار سودی پس از ۲۸ سال

کد خبر: 66680
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲:۴۹ ب.ظ

پیکر مطهر شهید «محمد محمدی» پس از ۲۸سال از طریق DNA احراز هویت شد. شهید محمدی همرزم سردار شهید منصور سودی است که چندی پیش پیکر مطهرش شناسایی شد.

به گزارش نداي مردم، پیکر مطهر شهید «محمد محمدی» پس از ۲۸سال از طریق DNA شناسایی شد. شهید محمدی همرزم سردار شهید منصور سودی است که چندی پیش پیکر مطهرش شناسایی شد.

شهید محمد محمدی، فرزند جمشید، متولد سال ۱۳۵۰ و اعزامی از استان زنجان است. شهید محمد محمدی سال ۶۶ به عنوان نیروی سپاه به جنگ اعزام و در عملیات نصر۷، منطقه عملیاتی بوالفتح عراق به درجه رفیع شهادت نائل شد.

پیکر مطهر شهید محمد محمدی به همراه پیکر سردار شهید منصور سودی تفحص شد که مراحل شناسایی‌اش کمی بیشتر از شناسایی پیکر شهید سودی زمان بُرد. پیکر شهید منصور سودی هشتم شهریور ماه ۹۴ به همراه پیکر مطهر ۱۶ شهید تازه تفحص شده دیگر از مرز باشماق وارد کشور شد و پس از طی مراحل قانونی برای تشییع به زنجان انتقال داده شد.

شهید سودی فرمانده اطلاعات و عملیات تیپ انصارالمهدی(ع) از لشکر ۳۱ عاشورا در زنجان بود که در سال ۱۳۴۲ و در روستای امند زنجان به دنیا آمد و در ۱۶ مردادماه سال ۱۳۶۶ و در عملیات نصر ۷ و در ارتفاعات “بلفت” به شهادت رسید. شهید محمد محمدی نیز از نیروهای تحت فرماندهی شهید سودی بوده است.

پیکر مطهر این شهید روز دوشنبه ۲۷ مهرماه در شهر زنجان با حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تشییع شده و روز سه‌شنبه ۲۸ مهر ماه در شهر خدابنده زنجان به خاک سپرده خواهد شد.

دیدگاه کاربران