عضویت در خبرنامه الکترونیک

راه‌اندازي ۱۰ شبكه مجازي اجتماعی در حوزه جوانان

کد خبر: 66777
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷ ب.ظ

معاون ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش از راه‌اندازي ۱۰ شبكه مجازي در حوزه جوانان از جمله شبكه اجتماعي جوان، شبكه اجتماعي مادران، شبكه اجتماعي كارآفريني، شبكه نخبگان جوان و شبكه ملي جمع‌ سپاري خبر داد.

به گزارش ندای مردم، محمدرضا رستمي در جلسه تفاهمنامه همكاري بين مركز فناوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال وزارت ارشاد با معاونت ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در حوزه فضاي مجازي با اعلام اين خبر گفت: وزارت ورزش و جوانان با رويكرد توانمندسازي وارد ميدان شده است و با برگزاري دوره‌هاي مهارت‌افزايي و دانش‌افزايي اولين گام را برداشته است.

وي ادامه داد: در گام دوم به‌دنبال حمايت از طرح‌ها و برنامه‌ها هستيم، گام سوم كمك به سازمان‌يافته‌تر شدن و حمايت از اين طرح‌ها است. در گام چهارم نيز براي پشتيباني از اين عرصه در قالب كسب و كار و گرفتن امكانات از سازمان‌ها وارد عمل خواهيم شد.

رستمي افزود: با استقبالي كه دولت در حوزه جوانان دارد، ما توانسته‌ايم در حوزه شبكه‌هاي مجازي ۱۰ شبكه را راه‌اندازي كنيم و در دست اقدام داشته باشيم كه از جمله اين شبكه‌ها مي‌توان به شبكه اجتماعي جوان، شبكه اجتماعي مادران، شبكه اجتماعي كارآفريني، شبكه نخبگان جوان و شبكه ملي جمع‌سپاري اشاره كرد.

دیدگاه کاربران