عضویت در خبرنامه الکترونیک

کی‌ اف‌ سی تهران پلمپ شد

کد خبر: 66955
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۲:۱۶ ب.ظ

شعبه رستوران آمریکایی کی‌ اف‌ سی kfc در تهران پس از دریافت تذکرهای کتبی امروز پلمپ شد.

اولین شعبه رستوران آمریکایی کی‌اف‌سی که از شب دهم آبان در تهران به‌صورت رسمی کار خود را شروع کرده، امروز پلمپ شد.

این رستوران که در یکی از خیابان های به نسبت خلوت غرب تهران قرار دارد، تابلویی را با عبارت «تا اطلاع ثانوی تعطیل است»، روی درب ورودی خود نصب کرده است.

KFC (1)این تابلوی زرد رنگ پس از آن روی درب این رستوران آمریکایی نصب شده که فروشگاه مذکور، صبح امروز از سوی نیروی انتظامی پلمپ شد.

در برگه پلمپ شعبه کی‌اف‌سی حلال تهران نوشته شده است: با توجه به اخطار ابلاغی مورخه ۱۱/۸/۹۴ و نامه اتحادیه به شماره …… بدینوسیله این مکان پلمپ می باشد و حفظ پلمپ به عهده متصدی بوده و هرگونه محو یا شکستن آن برابر ماده ۵۴۳ قانون مجارات اسلامی موجب پیگرد و مجازات می گردد. معاونت نظارت بر اماکن عمومی ستاد اجرایی مواد ۲۷ و ۲۸ مجمع امور صنفی توزیعی و خدماتی تهران.

KFC (2)لازم به ذکر است در پی مخالفت با افتتاح نمایندگی فروشگاه زنجیره‌ای مک‌دونالد در ایران به فست‌فود آمریکایی کی‌اف‌سی مجوز داده شد تا در ایران شعبه داشته باشد و این فروشگاه نیز یکشنبه شب هفته جاری با انتشار یک بیانیه رسمی در غرب تهران آغاز به کار کرد.

این در حالیست که بسیاری معتقدند با توجه به محیط داخلی و دکور این رستوران که شبیه به پرچم آمریکا طراحی شده و این مرکز عرضه فست‌فود را از محیط اطراف متفاوت کرده، آغاز به کار آن می تواند زمینه‌ساز نفوذ فرهنگی آمریکا به عنوان دشمن اصلی جمهوری اسلامی ایران و خطرات بزرگی را برای کشور در پی داشته باشد.

منبع:تسنیم

دیدگاه کاربران