عضویت در خبرنامه الکترونیک
ویژه برنامه های 13 آبان در منطقه15 اجرا می شود؛

اجتماع بزرگ بسیجیان و امت حزب الله در افسریه

کد خبر: 66965
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۲:۴۴ ب.ظ

شهردار منطقه ۱۵ از اجرای ویژه برنامه هایی به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان در منطقه خبر داد و گفت: همزمان با راه پیمایی بسیجیان و امت حزب الله در این روز، اجتماع بزرگ استکبار ستیزی در بیست متری افسریه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: ۱۳ آبان همزمان با روز ملی استکبار ستیزی، بسیجیان و امت حزب الله منطقه از مساجد نه گانه ناحیه پنج منطقه ۱۵ به سمت بیست متری افسریه راهپیمایی می کنند و پس از طی مسافتی ساعت ۸ شب با اجتماع در بیست متری افسریه، ویژه برنامه های این روز ازجمله سخنرانی با موضوع استکبار ستیزی به اجرا درخواهد آمد.

به گفته وی این گردهمایی با مشارکت شهرداری منطقه ۱۵، حوزه بسیج ۳۱۹ خاتم الانبیاء، کلانتری، راهور و شورایاری برگزار می شود.

شهردار منطقه با اشاره به دیگر برنامه های پیش بینی شده برای روز ۱۳ آبان افزود: شرکت مسوولان و کارکنان منطقه در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان، استفاده از ۲۰ دستگاه اتوبوس برای اعزام شهروندان، ورزشکاران، گروههای دوام و شهرداران مدارس با لباسهای مخصوص به محل برگزاری راهپیمایی در مقابل لانه جاسوسی از دیگر برنامه های این منطقه همزمان با روز ۱۳ ابان خواهد بود.

وي یادآور شد: از دیگر برنامه های منطقه به مناسبت سالروز ملی استکبار ستیزی می توان به برگزاری مسابقه مقاله نویسی و کتابخوانی و همچنین مسابقه ساخت آدمکهای استکباری در مدارس و سرای محلات، اجرای نمایش مرتبط با همین روز در ۲۰ مدرسه و برپایی نمایشگاه عکس تحت همین عنوان اشاره کرد.

دیدگاه کاربران