عضویت در خبرنامه الکترونیک

آمریکایی‌ها، کمترین مصرف کنندگان نوشابه هستند

کد خبر: 67144
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶ ب.ظ

براساس تحقیقات انجام شده از سوی گروه «NPD»، مردم آمریکا ۴ درصد از مردم دیگر نقاط جهان در رستوران ها نوشیدنی سفارش می‌دهند.

به گزارش ندای مردم: مصرف کمتر نوشابه در میان آمریکاییان نسبت به دیگر نقاط غیر قابل انکار است چرا که روند حذف این نوشیدنی‌ها با هدف تولید ارزان و برند سازی یک نوشیدنی بدون الکل مدت‌هاست در صنعت رستوران این کشور روال شده است.

بر اساس آخرین گزارشات گروه NPD که در ۵ سال اخیر انجام شده، مردم آمریکا ۴ درصد کمتر از دیگر مردم جهان در رستوران‌ها، نوشابه سفارش می‌دهند. آنان در گپ و گفت و گوهای خودمانی نیز به جای الکل به نوشیدنی های سالمتری همچون قهوه، آب یا نوشیدنی‌های به اصطلاح ورزشی تمایل دارند.

براساس گزارشاتی که در مجله «qsr» منتشر شده در حقیقت حذف نوشابه به ۲ میلیارد عدد رسیده که نمی توان گفت این آمار تمام مطالعات در این زمینه را شامل می‌شود. از انواع دیگر نوشیدنی هایی که سفارشات آنها رو به افول است می توان به شیر و نوشابه های گازدار اشاره کرد که شامل نیمی از سفارشات می‌شد که در واقع از ۴ میلیارد به ۲ میلیارد در ۵ سال اخیر کاهش یافته است.

رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود در حال بازگشت به صورتحساب یک دلاری هستند. رستوران‌هایی همچون مک دونالد و وندیز برای فروش بعضی اوقات به منوهای یک دلاری کفایت می‌کنند که این خود یک پیشنهاد فریبننده‌ای است که در آن به مشتریان پیشنهاد می‌دهند که اگر همراه با نوشابه، سیب زمینی سرخ شده سفارش دهید صورتحساب شما بیش از یک دلار نخواهد شد.

منبع :خدمت

دیدگاه کاربران