عضویت در خبرنامه الکترونیک
ورزشی > فوتبال -

حاشیه‌های تمرین تیم ملی

کد خبر: 67171
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲:۴۰ ب.ظ

سرمربی تیم ملی فوتبال در مراحل پایانی تمرین تیم ملی اصرار زیادی بر روی پرس بازیکنان داشت.

به گزارش ندای مردم؛ تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دو دیدار مقابل تیم‌های ترکمنستان و گوآم از ساعت ۱۱ امروز در زمین چمن ورزشگاه آزادی آغاز شد و این تمرین ۲ ساعت به طول انجامید.
در مرحله پایانی تمرین کی‌روش ملی‌پوشان را به دو تیم قرمز و سفید تقسیم کرده و این دو تیم در نصف زمین به بازی از فوتبال ۹ به ۹ مشغول شدند که البته به خاطر حضور کم بازیکنان، کادر فنی تیم ملی در این بخش از تمرین به کارهای تاکتیکی اصرار می‌ورزید که در این بین کی‌روش تاکید ویژه‌ای بر روی پرس مهاجمان در زمین حریف داشت تا مانع از بازی‌سازی هافبک‌ها و مدافعان شوند.

در این بخش از تمرین فریادهای سوشا مکانی بر سر مدافعان خودی جالب توجه بود. و نکته دیگر اینکه محمدرضا اخباری به همراه سایر بازیکنان به بازی فوتبال مشغول شد.

در پایان این مسابقه فوتبال دو تیم به زدن ضربات پنالتی مشغول شده بودند که در ضرباتی نمایشی شجاعی در حالی که طارمی بر روی کولش بود پنالتی زد و تیموریان در حالی که دژاگه را به روی کول داشت ضربه خود را تبدیل به گل کرد. در پایان نیز تیموریان، شجاعی و دژاگه در یک گروه به سرد کردن بدن‌های خود پرداختند و سایرین راهی رختکن شدند.

گروه تبلیغاتی حامی تیم ملی امروز به صورت اختصاصی در تمرین حاضر شده و به عکاسی و فیلمبرداری از ملی‌پوشان مشغول شدند. در این بین آنها یک جایگاه شیشه‌ای را با لوگوی شرکت حامی تبلیغاتی تیم ملی آماده کرده بودند که از پیروانی خواستند تا مقابل آن ایستاده تا عکاسان از او عکس بگیرند.

هوای ورزشگاه آزادی مانند سایر مناطق تهران امروز ابری بود هرچند که در اوقاتی از تمرین نیز آفتابی شده و گرمای هوا نیز احساس می‌شد./۹ صبح

 

دیدگاه کاربران