عضویت در خبرنامه الکترونیک
چمران خبر داد:

سفر برخی اعضای شورای شهر با هزینه فدراسیون فوتبال به دبی/ آمادگی برای ساماندهی کارتن‌خواب‌ها

کد خبر: 67309
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸ ب.ظ

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افزایش تعداد کارتن‌خواب‌ها در شهر، گفت: قرار است طی یک زمانبندی مشخص از سوی شهرداری، شورا، بهزیستی و کمیته امداد، کارتن‌خواب‌ها در تهران جمع آوری و ساماندهی شوند.

به گزارش نداي مردم، مهدی چمران با اشاره به سفر آقایان حبیب کاشانی، هادی ساعی، علیرضا دبیر و ابوالفضل قناعتی به دبی،اظهار داشت: این سفر با هزینه فدراسیون فوتبال و جهت تقویت روحیه بازیکنان انجام شده است

چمران با اشاره به روند بررسی حسابرسی شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری تهران، گفت: این کار طبق یک روال مشخص شده انجام می‌گیرد و حسابرس‌ها همه جزئیات را مورد بررسی قرار می‌دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های که مدیریت شهری توجه ویژه‌ای را به آن دارد،حل معضلات اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی افزود: در همین راستا طرح‌ها و لوایح خوبی در این دوره از شورا در حوزه اجتماعی و به ویژه مسئولیت اجتماعی به تصویب رسیده است که امیدواریم بتوانیم در آینده میزان آسیب‌های اجتماعی را در شهر کاهش دهیم.

چمران تصریح کرد: در همین زمینه بنا داریم با همکاری فی مابین شهرداری،شورا،کمیته امداد و سازمان بهزیستی طرحی را در خصوص جمع آوری متکدیان و کارتن خواب‌ها در شهر انجام دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در این طرح هر یک از دستگاه‌ها وظافیشان مشخص است که و امیدواریم به وظایف محول شده خود عمل کنند.

دیدگاه کاربران