عضویت در خبرنامه الکترونیک

اساتید هنر ایران گرد هم می آیند

کد خبر: 67366
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱ ب.ظ

نگارخانه ساربان با نمایش ۴۰ اثر از آثار اساتید هنر ایران در قالب نمایشگاه «نام آوران هنر ایران» به استقبال آخرین ماه پاییز خواهد رفت.

به گزارش ندای مردم ، در این نمایشگاه آثاری از بزرگان هنر ایران در قالب یک مجموعه به نمایش درخواهد آمد که بسیاری از این آثار در هیچ نمایشگاهی عرضه نشده اند.
در این نمایشگاه، آثاری از محمد احصایی، احمد اسفندیاری، نصرالله افجه ای، هانیبال الخاص، ناصر اویسی، تاها بهبهانی، فرامرز پیلارام، ژازه تباتبایی، صداقت جباری، ابراهیم جعفری، محمود جوادی پور، علی محمد حیدریان، رضا درخشانی، سمبات درکیورغیان، جلیل رسولی، محمود زنگنه، محسن سهیلی، جلال شباهنگی، حسین شیخ، مسعود عربشاهی، فریده لاشایی، رضا مافی، حسین محجوبی، اردشیر محصص، منوچهر معتبر، مرتضی ممیز، یرواند نهاپاتیان، منوچهر نیازی و مهدی ویشکایی به نمایش درمی آید.
در کنار تابلوهای این اساتید، چند مجسمه از هنرمندانی مانند ژازه تباتبایی و تاها بهبهانی نیز در این مجموعه به نمایش گذاشته خواهد شد.
در این نمایشگاه سعی شده آثار انتخاب شده از بهترین دوران کاری این اساتید باشد تا مجموعه ای گرانبها و چشم نواز میزبان علاقه مندان هنر شود.
نمایشگاه «نام آوران هنر ایران» ۲۹ آبان ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ افتتاح می شود و تا ۹ آذر هر روز (به جز سه شنبه ها) …/ایسنا

دیدگاه کاربران