عضویت در خبرنامه الکترونیک

نظر کارشناس والیبال درمورد کادرفنی جدید والیبال

کد خبر: 67413
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹ ق.ظ

مربی تیم والیبال کاله گفت: ترکیب خوبی برای هدایت تیم ملی ایران انتخاب شده چون خوان سیچلو، آشنایی کاملی به عنوان نفر دوم با تمام بازیکنان ایران دارد.

به گزارش ندای مردم ، بهروز عطایی در مورد انتخاب لوزانو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: ترکیب خوبی برای هدایت تیم ملی ایران انتخاب شده چون خوان سیچلو، آشنایی کاملی به عنوان نفر دوم با تمام بازیکنان ایران دارد و می‌تواند اطلاعات لازم را در اختیار لوزانو قرار دهد. سیچلو و لوزانو به اضافه شدن ۲ مربی ایرانی به ترکیب کارد فنی، می‌توانند برای رسیدن تیم ملی به هدفش که حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو است به ما کمک کنند.

مربی پیشین تیم ملی ادامه داد: لوزانو با ۶۰ سال سن، مربی باتجربه‌ای است. او با اطلاعاتی که از سیچلو در مورد خصوصیات و رفتار بازیکنان دریافت خواهد کرد، تصمیم درستی می‌گیرد. امیدوارم مربیان ایرانی که به ترکیب تیم ملی اضافه می‌شوند نیز به معنای واقعی کلمه، مربی باشند و توانایی مدیریت و اداره کردن یک تیم را داشته باشند.

عطایی تصریح کرد: من به بازیکن سالاری اعتقادی ندارم چون بازیکنان ما در صورتی که مربی داشته باشند همیشه در اختیار تیم بوده‌اند. اصل این موضوع در این بین، سرمربی است. من نظر مثبتی روی این کادر فنی دارم.

بهروز عطایی در مورد بازی عصر چهارشنبه مقابل جواهری گنبد گفت: بازی با تیم جوان گنبد در خانه این تیم،‌ کار سختی است ولی ما هم شرایط خاص خودمان را داریم و بازیکنان با تجربه تیم می‌توانند در مواقع حساس به کمک تیم بیایند./شما نیوز

دیدگاه کاربران