عضویت در خبرنامه الکترونیک

سرمربی تیم ملی والیبال هنوز نیامده حاشیه ساز شد!

کد خبر: 67495
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۲۲ ب.ظ

سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران هنوز قراردادش را امضا نکرده برای فدراسیون ایجاد حاشیه کرد.

به گزارش ندای مردم، رائول لوزانو روز دوشنبه با اعلام فدراسیون والیبال ایران به عنوان سرمربی جدید تیم ملی معرفی شد. وی جایگزین اسلوبودان کواچ در تیم ملی ایران شده است.

رائول لوزانو در گفتتگو با سایت لهستانی sportowefakty.wp.pl اظهار کرد: من در ماه آوریل کارم را با ایران آغاز می کنم و تا آن زمان هدایت رادوم (تیم لهستانی) را رها نمی کنم. نمی توانم این تیم را در میانه فصل رها کنم. تنها زمانی که لیگ لهستان به پایان برسد راهی ایران می شوم. من به قراردادم با رادوم متعهد هستم.

وی در گفتگو با روزنامه نگاران تاکید کرد که در حال حاضر تنها می خواهد بر روی بازی آینده تیم رادوم تمرکز داشته باشد.

وی گفت: من هنوز قراردادم را با ایران نهایی نکرده ام. این اتفاق در ماه دسامبر رخ خواهد داد. ما فقط با فدراسیون والیبال ایران به صورت شفاهی به توافق رسیده ایم. هنوز در جزئیات به توافق کامل نرسیده ایم.

لوزانو با بیان اینکه رابطه خیلی خوبی با تیم لهستانی دارد و این تیم در سطح بالایی بازی می کند، گفت: شکستن قرارداد با هر تیمی، مربی را متعهد می کند تا خسارت بپردازد و بالعکس.

به گفته لوزانو اصلی ترین ماموریت وی در تیم ملی ایران رساندن این تیم به رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ است و بنابراین قرارداد اولیه وی از ماه آوریل تا بازی های المپیک ۲۰۱۶ خواهد بود.

وی گفت: قرارداد اولیه تا المپیک است و آن وقت فدراسیون والیبال ایران در خصوص اینکه آیا چهار سال دیگر می خواهد با من همکاری داشته باشد یا یک مربی دیگر، مذاکرات خود را آغاز می کند.

لوزانو گفت تا به حال هیچ تیمی اعم از والیبال، بسکتبال، هندبال و یا فوتبال از ایران در رقابتهای المپیک شرکت نکرده است و همین امر چالشی بزرگ برای وی خواهد بود.

(البته لوزانو اینجا دچار اشتباه شده است چراکه تیم های فوتبال و بسکتبال ایران پیش از این المپیکی شده اند.)

لوزانو بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ هدایت تیم ملی لهستان را بر عهده داشته است.

در پایان این مطلب از آندره آ آناستازی به عنوان یکی از دیگر گزینه های مد نظر فدراسیون والیبال ایران یاد شده است./تابناک

دیدگاه کاربران