عضویت در خبرنامه الکترونیک

پلیس پایتخت به شرارت‌های «حمید دکل» و «فرزانه» پایان داد

کد خبر: 67516
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۰۹ ب.ظ

پلیس پایتخت در عملیاتی ضربتی “حمید دکل” و “فرزانه” عامل زورگیری‌های خشن در ورداورد را دستگیر و روانه کلانتری کردند.

به گزارش ندای مردم، ساعت ۲۱:۴۵ شب گذشته سه تن از شهروندان درحالیکه پریشان و مضطرب به نظر می رسیدند به کلانتری ۱۵۴چیتگر مراجعه و به ماموران اظهار داشتند:محل خود را به قصد به منزل خود ترک کردیم که در طول مسیر ناگهان دو نفر به نام هاي “حمید” ۳۰ ساله معروف به “حمید دکل” و “فرزانه” ۳۳ساله معروف به “ژیلا” پس از انجام زورگيري با تهديد چاقو در آدرس ورداورد داخل پاتوق رفته و مخفي مي شوند.

به دنبال اظهارات شکات ماموران ضمن بررسی موضوع و پس از اطمینان از صحت گفته های شاکیان بلافاصله به آدرس اعلامی اعزام شدند با مشاهده موتورسيکلت و استعلام مشخص گردید داراي سابقه سرقت از اين کلانتري می باشد که متهمان پس از شناسايي دستگير و به کلانتري منتقل شدند.

در کلانتري با بررسي مشخص گرديد، متهمان اقدام به سرقت به عنف از فردي به هويت “ساناز” ساکن ورداورد نیز نموده اند که پس از حضور شاکیه در کلانتري متهمان توسط شاکي شناسايي شدند و در بازجويي هر دو متهم به سرقت ها اعتراف نمودند.

در ادامه موتورسيکلت مکشوفه نيز به پارکينگ منتقل شد و از متهمين تعداد ۳ دستگاه تلفن همراه و ۵ عدد چاقو کشف گرديد.

سرهنگ سید محمد حسینی سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در نهایت پرونده هر دو متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمشان در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دیدگاه کاربران