عضویت در خبرنامه الکترونیک

موافقت مهدی تاج با درخواست علی دایی

کد خبر: 67607
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۲:۱۷ ب.ظ

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران با درخواست دایی مبنی بر برگزاری تورنمنت‌هایی به نام شهدا و نام گذاری هفته‌هایی از لیگ برتر به نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موافقت کرد.

به گزارش ندای مردم ، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران با درخواست علی دایی؛ سرمربی تیم صبای قم مبنی بر برگزاری تورنمنت‌هایی به نام شهدا و نام گذاری هفته هایی از لیگ برتر به نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موافقت کرد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران همچنین در نامه جداگانه ای از علی دایی قدردانی کرد.

متن ابن نامه بشرح ذیل است : نامه دلسوزانه و خردمندانه جنابعالی که در آن با نگاهی متعهدانه ترویج فرهنگ غنی ایرانی و روح همدلی در جامعه فوتبال تاکید شده دریافت شد.

توصیه دلسوزانه جنابعالی به همه خانواده فوتبال مبنی بر دوری از حواشی و معرفی چهره زیبا و ارزشمند فرهنگی فوتبال از طریق رفتار اخلاقی و انسانی و اسلامی اعضای خانواده فوتبال به آحاد جامعه دلنشین و کارساز است.

توجه جوانمردانه شما به قهرمانان واقعی یعنی شهدای عزیز بویژه شهدای ورزشکار و شهدای فوتبالیست پیوند شرافتمندانه جامعه فوتبال را با خیل ایثارگران و راست قامتان جاوید یعنی شهیدان انقلاب اسلامی تبیین نمود.

بسیار مفتخریم چهره پرافتخاری همچون شما با نامه ارسالی وظیفه و مسئولیت همگان را به زنده نگهداشتن نام و یاد و اندیشه ها و اهداف شهیدان بزرگوار توصیه و تاکید نمودید.

سازمان لیگ فوتبال ایران در راستای ترویج فرهنگ ایمان و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس با برنامه ریزی همه جانبه در هفته های مختلف از طریق برنامه های مختلف به این امر اهتمام ورزیده و در راستای بزرگداشت کنگره شهدای ورزشکار نیز با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران و دیگر نهادها بخش کوچکی از رسالت جامعه فوتبال را به عمل درآورده است ودرهمین راستا سازمان لیگ جام شهدا را در آغاز بنا نهاد و امیدواریم همه ساله با همکاری عزیزان و بزرگانی چون شما و باشگاه ها و هیأت های فوتبال آن را تداوم بخشیم.

پیشنهاد ارزشمند شما مبنی بر نامگذاری هفته های مسابقات به نام شهدای فوتبالیست و یا برگزاری تورنمنت ها و یادواره در کمیته روابط عمومی و امور فرهنگی پیگیری و آمادگی داریم با همکاری هیات فوتبال استان های ذیربط و باشگاه های مربوطه اقدامات لازم دنبال شود.

خدای بزرگ یار شما و بازوی خیبر گشای امام علی (ع) مددرسان شما باد. /پانا

دیدگاه کاربران