عضویت در خبرنامه الکترونیک

داریوش فرهنگ ناخدای نیروی دریایی شد

کد خبر: 67645
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷ ب.ظ

داریوش فرهنگ در فیلم تلویزیونی «تا مدار صفر درجه» ناخدای نیروی دریایی شد

به گزارش ندای مردم ،داستان فیلم جذاب مهرداد خوشبخت با بازی داریوش فرهنگ درباره پارسا یاور فیلمساز جوانی است که پدرش به عنوان ناخدا در یک نفتکش نیروی دریایی عازم خلیج عدن است.او برای فیلمبرداری از انتقال نفت توسط یک نفتکش به کشورهای خارجی به همراه دستیار خود سوار کشتی می‌شود. ناخدا یاور که به خاطر مقتضیات شغلی اکثر اوقات در خانه نبوده رابطه صمیمانه ای با پارسا ندارد.
داریوش فرهنگ ،فیلمنامه نویس و کارگردان سینما که طی سالهای اخیر نقش های بسیار متفاوتی را ایفا کرده است بار دیگر لباس نظامی بر تن کرد. فرهنگ که معمولا بارها نقش پلیس ایفا کرده و از درخشش او در سریال آمین نگذشته است اینبار در فیلم تلویزیونی «تا مدار صفر درجه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت،در نقش ناخدای نیروی دریایی ظاهر شده است.

این تله فیلم تلویزیونی رو  جمعه ۶ آذر ‌ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.داستان فیلم جذاب مهرداد خوشبخت با بازی داریوش فرهنگ درباره پارسا یاور فیلمساز جوانی است که پدرش به عنوان ناخدا در یک نفتکش نیروی دریایی عازم خلیج عدن است.او برای فیلمبرداری از انتقال نفت توسط یک نفتکش به کشورهای خارجی به همراه دستیار خود سوار کشتی می‌شود. ناخدا یاور که به خاطر مقتضیات شغلی اکثر اوقات در خانه نبوده رابطه صمیمانه ای با پارسا ندارد.

مدتی پس از حرکت کشتی و ورود به آبهای آزاد دزدان دریایی به نفتکش حمله می کنند. آنها پرسا و دستیارش را گروگان گرفته و از ناخدا یاور می خواهند که با سران نیروی دریایی تماس گرفته و از آنها تقاضای پول نماید.

ناخدا یاور که جان فرزندش را در خطر می بیند با مراجع ذیصلاح تماس می گیرد. عاقبت پس از تهدید و هشدارهای زیادی که بین دزدان دریایی و ناخدا یاور و تیم او صورت می گیرد پول آماده شده و ناخدا به عنوان مذاکره کننده از ایران وارد عمل می شود و … .  فیلم تا مدار صفر درجه مهرداد خوشبخت پیشنهاد هیجان انگیز آخر هفته مشرق است./هراز نیوز

دیدگاه کاربران