عضویت در خبرنامه الکترونیک

مردی که فردا تیتر یک روزنامه‌ها خواهد بود

کد خبر: 67651
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸ ب.ظ

یک ماه بعد از دربی، مهدی رحمتی دوباره نیم تای یک روزنامه ها را به تسخیر خود درخواهد آورد.

به گزارش ندای مردم،  دروازه‌بان استقلال در مسابقه حساس استقلال و نفت با مهار ۳ پنالتی حریف که حداقل ۲تای آن مهارت فوق‌العاده او را به نمایش گذاشتند بدل به مرد اول اولین چهارشنبه آذرماه فوتبال ایران شد. رحمتی که درست مثل بازی پرسپولیس در لحظات پایانی برتری تیمش را از دست رفته دیده بود، در ۳۰ دقیقه وقت اضافه با وجود ده نفره شدن تیمش مقاومت خوبی مقابل حمله‌وران نفت داشت و در نهایت وقتی بازی به وقت اضافه رفت، مشخص بود که او با لبخندها، مکث‌ها، شگردهای عابدزاده‌ای و البته شیرجه‌های چپ و راست بازی را برای تیمش درخواهد آورد.

این عکس‌ها، لحظات عجیب بعد از آخرین پنالتی نفت را نشان می‌‌دهند. زمانی که رحمتی با شیرجه بلند به سمت راست و دفع ضربه لطفی که یک بار از او گل خورده بود، بلند شده و با کندن پیراهن سبزش، جشن بزرگی را در مقابل چشمان هواداران برپا می‌کنند. این همان لحظه‌ای است که عکاس‌ها از همه جای زمین به سمت او می‌دویدند تا شماره یک را در قلب عکس‌های امروز ثبت کنند.

رحمتی که بعد از درخشش در دربی ستاره اصلی استقلال است، امروز دوباره اثبات کرد جدایی‌اش از جمع آبی‌ها در فصل گذشته تصمیم نادرستی از سوی امیر قلعه‌نویی بوده است که این اواخر دیگر حوصله هیچ کدام از ستاره‌های تیمش را نداشت. درست برعکس پرویز مظلومی که امروز با یک یار کمتر کار بزرگی کرد و به نیمه نهایی جام‌حذفی رفت. استقلال با مظلومی و رحمتی حالا موفق‌ترین تیم امسال فوتبال ایران است. صدرنشینی در لیگ و پیشروی در جام‌حذفی …  هواداران چیزی بیش از این تصور نمی‌کردند./مشرق نیوز

دیدگاه کاربران