عضویت در خبرنامه الکترونیک

دستیاران کی روش در تمرین تیم آقا مجید/ حرفهای خصوصی با نکونام

کد خبر: 67664
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۵۲ ب.ظ

سایت فدراسیون فوتبال نوشت:اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران امروز در تمرین تیم سایپا حاضر شدند.

به گزارش ندای مردم ؛مارکار آقاجانیان، دن گاسپار و اوسیانو در ادامه حضور بر سر تمرینات تیمهای باشگاهی امروز صبح در تمرین تیم سایپا حاضر شدند و به گرمی مورد استقبال مدیرعامل باشگاه و کادر فنی این تیم قرار گرفتند.

جلالی بعد از خوش آمدگویی به اعضای کادر فنی و صحبتی کوتاه با مربیان تیم ملی به تمرین تیمش اضافه شد.

پس از آن بیت الله رضایی مدیرعامل باشگاه سایپا با استقبال گرم از حضور مربیان تیم ملی در تمرین سایپا گفت: حضور شما باعث بالا رفتن روحیه بازیکنان ما می شود. خوشحالم که شما اینجا حضور دارید. باشگاه سایپا حامی تیم ملی است. عملکرد تیم ملی در بازیهای اخیر به ویژه در دیدار برابر گوام پس از ١٠ نفر شدن بسیار خوب بود. جوانگرایی انجام شده در تیم ملی قابل ستایش است.

وی با قدردانی از زحمات کارلوس کی روش در تیم ملی گفت: جسارت کادر فنی تیم ملی در استفاده از جوانان قابل تقدیر است. امیدوارم فوتبال ایران قدردان زحمات کی روش باشد و شایستگی حضور چنین مربی را نشان دهد. من امیدوارم سرمربی تیم ملی با سلامتی کامل و توان مدیریتی که ما از ایشان سراغ داریم بتواند تا جام جهانی در فوتبال ایران حضور داشته باشد.

رضایی با اعلام حمایت باشگاه سایپا از تیم ملی گفت: باید همه امکاناتی که در اختیار فوتبال ایران است برای کمک به تیم ملی بسیج شود چرا که موفقیت تیم ملی، موفقیت فوتبال ایران است.

در میانه تمرین هم جواد نکونام، ابراهیم صادقی، وحید محمدزاده و مهدی ترابی نزد مربیان تیم ملی آمدند و به آنها خوش آمد گفتند.

رضایی در پایان گفت: سلام گرم من را به آقای کی روش برسانید و امیدوارم ایشان در سلامتی کامل با همان انگیزه و توان مدیریتی به کارشان در تیم ملی ادامه دهند.

این در حالی است که پس از پایان تمرین امروز سایپا، مجید جلالی و اعضای کادر فنی تیم ملی با هم گفتگو کردند.در ابتدا دن گاسپار تمرینات متنوع مجید جلالی در تمرین سایپا را ستود.جلالی هم با قدردانی از مربیان تیم ملی به دلیل حضور در تمرین تیمش گفت: جوانگرایی انجام شده در تیم ملی فرصت بسیار خوبی برای فوتبال ایران است. ما بازیکنان جوان خیلی خوبی در سایپا داشته و داریم که برخی از آنها مثل اخباری برای گذراندن دوران سربازی از ما جدا شده اند و برخی نیز مصدوم هستند.اوسیانو هم در پاسخ گفت: استارت جوانگرایی در باشگاهها زده می شود و این موضوع در تیم ملی به ما کمک می کند. ما در واقع ادامه دهنده کاری هستیم که در باشگاهها شروع می شود.وی افزود: جوانگرایی در فوتبال فرایند است و جایگزین کردن بازیکنان جوان به جای بازیکنانی چون نکونام زمان بر است. /عصر بانک

دیدگاه کاربران