عضویت در خبرنامه الکترونیک

ترمز مایلی‌کهن کشیده شد

کد خبر: 67685
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۰۸ ب.ظ

مدیر فنی تیم ملی امید مدت‌هاست که علیه کارلوس کروش مصاحبه می‌کند و به دلایل مختلف عملکرد او را زیر سوال می‌برد. یک بار به خاطر دریافت پول زیاد، یک بار به خاطر تساوی مقابل ترکمنستان، یک بار به خاطر طولانی شدن مرخصی کروش و …

نداي مردم – گرچه ممکن است بعضی از انتقادهای مایلی کهن از کروش منطقی باشد اما از آنجا که او عادت دارد همیشه علیه افراد مختلف موضع گیری کند، انتقادهای او دیگر کمتر جدی گرفته می شود. اما به هر حال مایلی کهن کوتاه نمی‌آید و دوست دارد که در موقعیت‌های مختلف از سرمربی پرتغالی تیم ملی انتقاد کند.

اما در این میان مسئولان فدراسیون فوتبال چندان راضی به مطرح شدن انتقادهای مایلی کهن از کروش نیستند. به خصوص اینکه مایلی کهن مدیر فنی تیم ملی امید ایران است و به عنوان یک مسئول در تیم‌های ملی، علیه مسئول دیگری موضع گیری می‌کند. اخیرا و با توجه به شدت گرفتن انتقادهای مایلی کهن از کروش، شایعه شده که علی کفاشیان از حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید خواسته که با مایلی کهن حرف بزند و او را راضی کند که دیگر علیه کروش مصاحبه انجام ندهد.

گرچه این شایعه هنوز توسط هیچ منبع رسمی تایید نشده، اما حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید در مصاحبه ای که با تسنیم داشته، در این مورد حرف زده است. او در این مورد گفت: «مایلی‌کهن از بزرگان فوتبال ایران است و از نظر سنی هم از من بزرگ‌تر است، بنابراین من هیچ وقت به خود اجازه نمی‌دهم در این خصوص با مایلی‌کهن صحبت کنم. هدف همه ما از جمله مایلی‌کهن این است که زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم‌های امید و بزرگسالان و صعود این تیم‌ها به جام جهانی و المپیک به کار بگیریم. قطعاً در مقطع زمانی فعلی که هم تیم ما و هم تیم بزرگسالان نیاز به آرامش دارند خود مایلی‌کهن بهتر از هر فرد دیگری شرایط را تشخیص داده و درک می‌کند، ضمن اینکه قدمت دوستی کفاشیان و مایلی‌کهن به حدود سه دهه بر می‌گردد و آنها بهتر می‌توانند مشکلات را برطرف کنند.»

صحبت‌های کاشانی نشان می‌دهد شاید او از مایلی کهن درخواست پایان دادن به انتقادهایش را نداده باشد اما به طور غیر مستقیم از او می‌خواهد که در شرایط فعلی، با مصاحبه نکردن، آرامش تیم‌های ملی امید و بزرگسالان را حفظ کند. اما اینکه مایلی کهن به این درخواست کاشانی که به طور غیر مستقیم مطرح شده عمل کند یا نه، هنوز مشخص نیست.

دیدگاه کاربران