عضویت در خبرنامه الکترونیک

رضاییان: ملوان وضعیت عجیبی پیدا کرده است

کد خبر: 67828
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴ ب.ظ

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: ملوان وضعیت عجیبی پیدا کرده و در دو هفته متوالی با بدشانسی شکست خورده است.

به گزارش ندای مردم ، مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شکست خانگی مقابل تراکتورسازی گفت: دو هفته است که ملوان شرایط عجیبی را تجربه می‌کند. در ۱۵ سالی که در فوتبال بودم تاکنون ندیدم که تیمی دو هفته پیاپی فرصت‌های بیشمار گلزنی داشته باشد و شایسته پیروزی باشد ولی ببازد. ما حتی در بازی با تراکتورسازی مساوی هم برایمان نتیجه عادلانه نبود و باید پیروز می‌شدیم دقیقاً مثل بازی با سایپا اما حریف بدون آنکه فرصت گلزنی داشته باشد به پیروزی رسید. فرصت‌های گلزنی ملوان خیلی واقعی‌تر بود نمی‌دانم باید اسم این را بدشانسی بگذاریم یا چیز دیگری.

وی افزود: البته مصدومیت برخی از بازیکنان مثل آرش افشین یا فرزاد حاتمی که در حین مسابقه مصدوم شد و همچنین مصدومیت رافخایی هم در این نتایج تأثیرگذار است همه مهاجمان ملوان مصدوم هستند. با این حال بازیکنان ما وظایفشان را خوب انجام دادند هر چند مستحق باخت نبودیم.

مدیرعامل ملوان در مورد شایعه شکایت از نریمان جهان و سعید آقایی دو بازیکن تراکتورسازی به خاطر حضور غیرقانونی در این تیم گفت: تا زمانی که اشراف کامل به موضوعی نداشته باشیم هیچ اقدامی انجام نمی‌دهیم و این مسائل در حد شایعه است. اگر قرار بر شکایت باشد ابتدا باید آگاهی کاملی از موضوع داشته باشیم. نمی‌دانم چرا این بحث رسانه‌ای شده است زیرا من تجربه شکایت از موتومبا بازیکن خارجی راه‌آهن را در فصل گذشته دارم. با اعتماد به نفس از حضور این بازیکن شکایت کردیم و در آخر هم هیچ جوابی نگرفتیم بنابراین نمی‌خواهم بی‌گدار به آب بزنیم و بعد به ما بخندند و بگویند دیدید هیچ کاری نتوانستی بکنید.

رضاییان در مورد شعارهای حیا کن رها کن هواداران علیه حمید استیلی گفت: وقتی تیم ما برنده می‌شود و این شعارها سر داده می‌شود دیگر در زمان باخت انتظار چنین چیزی خیلی غیرطبیعی نیست. ما در شرایطی که از نظر مالی در تنگنا هستیم از هواداران و آنهایی که ملوان را دوست دارند انتظار داریم حداقل از نظر روحی و روانی مربیان و بازیکنان را حمایت کنند. نمی‌دانم چرا برخی از منظر خودشان همه چیز را نگاه می‌کنند. بهتر است که تیم حمایت شود./دی اسپورت

دیدگاه کاربران