عضویت در خبرنامه الکترونیک

آبروی نظام اسلامی در شهر صدرا خدشه‌دار شد

کد خبر: 67876
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۳۸ ب.ظ

فرماندار شهرستان شیراز گفت: اتفاقی که در شهرداری صدرا روی داد موجب نگرانی شهروندان و آبروی نظام اسلامی از این رویداد خدشه‌دار شد.

به گزارش ندای مردم ، حیدر عالیشوندی امشب در آئین معرفی شهردار جدید شهر صدرا در سخنانی اظهار داشت: برای جلوگیری از رویدادی که در این اواخر در شهرداری شهر صدرا اتفاق افتاد با تلاش، کوشش و همت شهردار جدید جلو بسیاری ازاین‌گونه حوادث را می‌توان گرفت، چراکه جلو ضرر از هرکجا گرفته شود نفع است.

وی خاطرنشان کرد: پس از اتفاقی که روی داد با جایگزین شدن شهرداری توانمند، قانون‌مدار که در مدت تصدی وی به‌عنوان معاون عمرانی فرمانداری شیراز از صراحت لهجه برخوردار بوده و با انتساب او به‌عنوان شهردار صدرا بسیاری از مشکلات و معضلات این شهر برطرف می‌شود.

فرماندار شهرستان شیراز تصریح کرد: با تلاش‌هایی که از سوی شهردار جدید شهر صدرا انجام می‌شود علاوه بر اینکه خدمات دولت نزد اقشار جامعه نمایان‌تر خواهد شد، رضایتمندی شهروندان نیز افزایش می‌یابد.

شهردار جدید صدرا نیز در این آئین در سخنانی اظهار داشت: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی امانت اللهی و حق‌الناس است و در مدت تصدی و مسئولیت از لحظه‌لحظه فرصت برای خدمت‌رسانی به مردم دریغ و کوتاهی نخواهم کرد.

مسعود طهماسبی خاطرنشان کرد: شهر صدرا به دلیل نوپا بودن چشم شهر شیراز است و نیاز به توجه ویژه مسئولان این شهرستان و استان فارس دارد و برای محقق شدن طرح‌ها و برنامه‌های عمرانی تمام دستگاه‌های اجرایی باید با شهرداری تعامل و همکاری کنند.

وی تصریح کرد: اخلاق اسلامی باید سرلوحه برنامه‌های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی به‌ویژه در المان‌ها و زیرساخت‌ها مورد توجه قرار گیرد و نیز جلب اعتماد مردم در مدیریت شهری از دیگر برنامه‌های اجرایی این شهرداری است.

شهردار صدرا بیان داشت: برای گسترش و رونق اقتصادی در شهر صدرا باید بسته‌های سرمایه‌گذاری فراهم و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر صدرا نیز در این نشست اظهار داشت: سپردن مسئولیت به افراد متدین و دیندار و خدمات‌رسانی به‌تمام مناطق در زمینه‌های فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و عمرانی باید در اولویت برنامه‌های این شهرداری قرار گیرد.

علیرضا محمودی خاطرنشان کرد: تلاش برای ایجاد شهری امن و برخوردار که در شان و منزلت جمهوری اسلامی باشد و نیز توجه به توسعه پایدار از دیگر برنامه‌های در دست اجرای شهردار جدید صدرا باشد./خبرگزاری فارس

دیدگاه کاربران