عضویت در خبرنامه الکترونیک
13 دی؛ 

آغاز نخستین همایش بین المللی ارتباطات و شهر گردی هنری در بوستان گفتگو

کد خبر: 68072
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۳:۱۲ ب.ظ

دبیر همایش بین المللی “ارتباطات و شهرگردی هنری “گفت: فردا یکشنبه ۱۳ دی ماه همایش بین المللی ارتباطات و شهر گردی هنری با ارائه ۳۳ مقاله علمی در بوستان گفتگو آغاز برگزار می شود.

به گزارش نداي مردم، نورالله مرادی با بیان این که در این نشست علمی – تخصصی به دنبال راهکارهای علمی ،هدفمند و برنامه محور برای تقویت فعالیت های گردشگری هنری در شهر تهران و حساس سازی تمامی اقشار نسبت به المان های هنری سطح شهر هستیم ؛گفت: روز ۱۳ دی ماه ۳۳ مقاله تخصصی از سوی اساتید دانشگاه و پژوهشگران این حوزه ارائه خواهد شد.

دبیر همایش “ارتباطات و شهر گردی هنری ” افزود: برای نخستین روز ۵ پنل داریم که از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ساعت ۳۰/۱۹ به پایان می رسند.

به گفته مرادی این پنل ها شامل جایگاه رسانه ها در گردشگری هنری ساعت ۱۰ تا ۱۲ (نگارستان شهر ) ، ارتباطات و برندینگ تهران در راستای دیپلماسی عمومی کلان شهر تهران ساعت ۱۵ تا ۱۷ (آمفی تئاتر )، ارتباطات ،میراث فرهنگی و گردشگری شهری ۱۵تا ۱۷ (نگارستان شهر ) ، ارتباطات شهروندی و شهر گردی هنری ساعت ۳۰/۱۷تا ۳۰/۱۹ نگارستان شهر ) ، ارتباطات و تجارب موفق جهانی گردشگری ساعت ۳۰/۱۷تا ۳۰/۱۹ (آمفی تئاتر ) خواهد بود.

محل برگزاری این همایش خیابان نصر (گیشا ) – بوستان گفتگو – نگارستان شهر (عمارت کوشک ) است و حضور علاقمندان آزاد می باشد.

دیدگاه کاربران