عضویت در خبرنامه الکترونیک
ریس کمیسیون شوراها و امور داخلی

گروه ها از تخریب یکریگر پرهیزکنند/میان مسئولان و جناح ها وحدت ایجادشود

کد خبر: 68094
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶ ق.ظ

به گزارش نداي مردم،ریس کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان این که جریان های سیاسی باید از قالب مسائل جناحی خارج شوند، تصریح کرد: باید در میان مسئولان، جناح ها و گروه های سیاسی وحدت ایجاد شود و این وحدت لفظی نباشد. امیر خجسته با تاکید بر این که مردم ما در حفظ وحدت همواره […]

به گزارش نداي مردم،ریس کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان این که جریان های سیاسی باید از قالب مسائل جناحی خارج شوند، تصریح کرد: باید در میان مسئولان، جناح ها و گروه های سیاسی وحدت ایجاد شود و این وحدت لفظی نباشد.
امیر خجسته با تاکید بر این که مردم ما در حفظ وحدت همواره کوشا بوده اند به خبرنگار پارلمانی پانا گفت: مردم ما هر زمان که نظام اقتضا کرده، وارد میدان شده اند و با قوت و قدرت از نظام، انقلاب و ولایت دفاع کرده اند. اما این وحدت باید در میان مسئولان، جناح ها و گروه های سیاسی ایجاد شود و وحدت لفظی صورت نگیرد.
وی با بیان این که جریان های سیاسی باید از قالب مسائل جناحی خارج شوند، عنوان کرد: همه در حال فعالیت در اردوگاه انقلاب هستند و باید یکدیگر را بپذیرند و سعی نکنند همدیگر را از اردوگاه انقلاب بیرون کنند. تخریب کار صهیونیست ها و کسانی است که دین و ایمان و معرفت ندارند.
خجسته در ادامه اظهار کرد: گروه ها بدون تخریب یکدیگر خود را به مردم عرضه کنند. هرگونه دوری از وحدت و به هم پریدن ها کار اشتباهی است.
او در خاتمه تاکید کرد: گروه ها زیر پرچم ولایت برنامه های خود را ارائه دهند و برای انتخابات فعالیت کنند.

دیدگاه کاربران