عضویت در خبرنامه الکترونیک

تجلیل رییس جمهوری از صبر و فداکاری مادر شهیدان باقری زند

کد خبر: 68231
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸ ق.ظ

رییس‌ جمهوری در دیدار صمیمی با خانواده شهیدان مجتبی، داود و فرخ باقری زند، صبر و فداکاری و روحیه والای والدین شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس را افتخار آمیز دانست و از آن تجلیل کرد.

به گزارش نداي مردم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، عصر امروز یکشنبه با حضور در منزل خانواده شهیدان باقری زند و دلجویی از مادر این شهیدان، اظهار داشت: خانواده شهیدان و ایثارگران، فداکاری های بزرگی انجام دادند و امروز هم به آن فداکاری‌ خود بخاطر اینکه در مسیر رضای خداوند و خاندان رسالت و اهل بیت(ع) بوده افتخار کرده و نسبت به آن احساس شادمانی و سرافرازی دارند.
رییس‌ جمهوری خاطرنشان کرد: امروز مردم ایران نیز با گذشت زمان، احترام و تعلق خاطر بیشتری نسبت به خانواده شهدا، احساس می‌کنند و اینها همه در سایه ایمان به خداوند متعال است.
روحانی گفت: ایمان قلبی به عنایات خداوند منان باعث صبر و وفاداری و ایثار و فداکاری مردم ایران و خانواده بزرگ شهدا نسبت به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
رییس‌ جمهوری همچنین با تجلیل از صبر و ایثار مادر شهیدان باقری زند، اظهار داشت: بی‌تردید شما کار بزرگی انجام دادید و خداوند اجر و پاداش صبر و فداکاری‌تان را خواهد داد.
در جریان این دیدار، رییس جمهوری لوح تقدیری به مادر شهیدان اهداء کرد.
بر اساس این گزارش، شهیدان مجتبی، داود و فرخ باقری زند به ترتیب در سنین ۲۰، ۲۱ و ۱۶ سالگی در عملیات‌های بیت‌المقدس۲، رمضان و منطقه فکه به درجه رفیع شهادت نایل آمدند./عصر ديلم

دیدگاه کاربران