عضویت در خبرنامه الکترونیک

اجرای ۷۹رای تخریب خانه باغ‌ها در استان به زودی اجرا می‌شود

کد خبر: 68347
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸ ب.ظ

رییس کل دادگستری خراسان‌شمالی گفت: ۷۹رای برای تخریب خانه باغ‌ها وجود دارد که هنوز اجرایی نشده و به زودی اجرایی خواهد شد.

به گزارش نداي مردم،رییس کل دادگستری خراسان‌شمالی گفت: ۷۹رای برای تخریب خانه باغ‌ها وجود دارد که هنوز اجرایی نشده و به زودی اجرایی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت پرونده‌های مرتبط با حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی(زمین خواری) در استان افزود: تعداد پرونده‌های وارده به مراجع قضایی استان درباره این موضوع طی سال جاری ۳۱۹فقره بوده که از این تعداد ۲۸۱فقره مختومه شده است.

وی ادامه داد: میزان اراضی خلع ید شده نیز ۱۸۵٫۹هکتار می‌باشد.

قدرتی در خصوص آمار متوفیات مشکوک به خودکشی اظهار کرد: آمار متوفیات مشکوک به خودکشی در هشت ماه نخست سال جاری ۲۳مورد بوده این درحالیست که این تعداد در سال گذشته ۳۱مورد بوده است.

وی در ادامه بیان کرد: طی ۹ ماه نخست سال جاری شش هزار و ۹۱پرونده به علت موضوع اتهام ضرب و جرح عمدی وارد دستگاه قضایی شده است که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته شش هزار و ۱۸۷مورد می‌باشد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تعداد پرونده‌های تشکیل شده درباره اتهام سرقت در سال جاری چهار هزار و ۹۶۶فقره می‌باشد، توضیح داد: تعداد پرونده‌های تشکیل شده در این خصوص در مدت مشابه سال گذشته پنج هزار و ۲۱۸فقره است.

وی تعداد پرونده‌های تشکیل شده برای اتهام مواد مخدر را دو هزار و ۱۳۴فقره بیان کرد و گفت: این تعداد در مدت مشابه سال گذشته دو هزار و ۴۹۸فقره می‌باشد./ایسنا

 

دیدگاه کاربران