عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل بهزیستی استان مازندران :

ساخت مسکن برای ۱۳۵ خانوار شهری و ۱۲۷ خانوار روستایی در مازندران

کد خبر: 68417
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۰ ق.ظ

سازمان بهزیستی به تنهایی متولی رسیدگی به امور معلولان و افراد زیرپوشش این سازمان نیست بلکه تمام دستگاه‌های خصوصی و دولتی موظف به همکاری در این زمینه هستند.

برای ۱۳۵ خانوار شهری و ۱۲۷ خانوار روستایی دارای بیش از دو فرزند معلول مازندران مسکن ساخته می‌شود.
به گزارش نداي مردم، مدیرکل بهزیستی استان مازندران در همایش تجلیل از معلولان و کارآفرینان غرب مازندران با بیان این مطلب و با دعوت از خیرین، صاحبان سرمایه و سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف تولیدی و صنعتی به همکاری با بهزیستی گفت: خانواده‌هایی که بیش از دو معلول دارند در آینده نه چندان دور با همکاری بهزیستی و خیرین مسکن‌ساز دارای سرپناه می‌شوند.
سعید آرام خواستار تلاش برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود جامعه برای ارائه خدمات به معلولین شد و خاطر نشان کرد: باید معلولان به عنوان یک شهروند مانند دیگر افراد از امکانات و مواهب جامعه بهره‌مند شوند.

مدیر کل بهزیستی مازندران بر لزوم مناسب‌سازی فضاهای شهری برای سهولت تردد افراد با توانایی‌های خاص تأکید و خاطرنشان کرد: معلولان ثابت کرده‌اند دارای استعدادهای خوبی هستند و باید زمینه و بستر برای حضور معلولان در اجتماع فراهم و آنان نیز استعدادها و ظرفیت‌های خود را بیشتر بروز دهند.

وی افزود: سازمان بهزیستی به تنهایی متولی رسیدگی به امور معلولان و افراد زیرپوشش این سازمان نیست بلکه تمام دستگاه‌های خصوصی و دولتی موظف به همکاری در این زمینه هستند. وی همچنین اعلام کرد صاحبان صنایع، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران هر تعداد معلولی که مشغول به کار می‌کنند از پرداخت مالیات معاف هستن./بلاغ

دیدگاه کاربران