عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر عامل شرکت اسنا :

موانع تولیدی برای ساخت اتوبوس های ۲ کابین مدیر عامل خودروسازی اسنا می

کد خبر: 68454
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷ ق.ظ

ر حال حاضر با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنیم و با آنکه با صرف هزینه های بسار بالا توانستیم تولید اتوبوس های با کیفیت ۲ کابین در کشور را بومی سازی کنیم اینک مورد حمایت سازمان هاو نهاد های مسئول واقع نشده و احساس می کنیم با نوعی بی توجهی مواجه شده ایم.

بخش خصوصی نیازمند همکاری نهاد های دولتی است دیگر نمی توانیم اتوبوس های ۲ کابین ساخته و تحویل شهرهای بزرگ کشور دهیم.
به گزارش نداي مردم،حبیب باقرین اظهار كرد: سازمان ملی استاندارد و چند نهاد دیگر به نوعی سنگ اندازی می کنند و راه را برای ادامه فعالیت سخت کرده اند به همین علت شاید از تولید اتوبوس های ۲ کابین شهری صرف نظر کنیم!
وی با بیان اینکه کارخانه تولید اتوبوس در تبریز چند ماه پس از تاسیس که با حضور مقامات کشوری برگزار شده بود اینک به «حالت» نیمه تعطیل در آمده است، عنوان کرد: در حال حاضر با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنیم و با آنکه با صرف هزینه های بسار بالا توانستیم تولید اتوبوس های با کیفیت ۲ کابین در کشور را بومی سازی کنیم اینک مورد حمایت سازمان هاو نهاد های مسئول واقع نشده و احساس می کنیم با نوعی بی توجهی مواجه شده ایم.
مدیر عامل شرکت اسنا ادامه داد: اسنا، یک شرکت ۱۰۰ درصد خصوصی است و از هیچ ارگان و نهاد دولتی در بخش سرمایه گذاری کمکی نمی گیرد در نتیجه در حال حاضر با انباشت سرمایه ای رو به رو هستیم که نمی توانتیم هیچ کاری با آن انجام دهیم. در واقع با این وضعیت بسیار سخت است تا درخواست شهرداری تهران برای اضافه شدن اتوبوس های ۲ کابین به سیستم حمل و نقل شهری را به سرعت انجام دهیم.
خاطر نشان می سازد حدود ۷۰ درصد اتوبوسهای ۲ کابین واقع در خطوط بی.آر.تی شهر تهران ساخته شرکت خودروسازی اسنا است که از موتور و شاسی آلمانی بهره مند می باشد./پرشين خودرو

دیدگاه کاربران