عضویت در خبرنامه الکترونیک
فیلم جشنواره لس‌آنجلس ك

«ماجرای یک‌شب بارانی» بهترین فیلم جشنواره لس‌آنجلس شد

کد خبر: 68490
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۴ ب.ظ

فیلم «ماجرای یک‌شب بارانی» همچنین در جوایز آکادمی واشنگتن نیز نامزد دریافت چهار جایزه اصلی بوده است.

فیلم کوتاه «ماجرای یک‌شب بارانی» به کارگردانی مهدی فردقادری موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم «سن پدرو» لس‌آنجلس شد.
به گزارش نداي مردم، مهدی فردقادری که اخیرا فیلم سینمایی «جاودانگی» را در یک سکانس – پلان صد و پنجاه‌ دقیقه‌ای کارگردانی کرده است، توانست جایزه بهترین فیلم کوتاه را برای تولید فیلم «ماجرای یک‌شب بارانی» از جشنواره فیلم «سن پدرو» لس‌آنجلس از آن خود کند.

جشنواره «سن پدرو » از میان هفت هزار فیلم ارسالی از سراسر جهان، تنها بیست‌ و یک فیلم را برای بخش مسابقه انتخاب کرده بود و فیلم کوتاه «ماجرای یک‌شب بارانی» را به‌ عنوان فیلم برگزیده خود معرفی کرد.

فیلم کوتاه «ماجرای یک‌شب بارانی» سومین فیلم پس از آثاری چون «تناوب» و «دایره‌های معکوس» است که به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان تهران تولید شده است که تاکنون علاوه بر اکران در بیش از پانزده جشنواره در سراسر آمریکا، موفق به دریافت جایزه بزرگ هیات داوران جشنواره‌های «سینمای جدید» هالیوود، جایزه بهترین فیلم جشنواره «کلونی» اوهایو، جایزه بزرگ و جایزه بهترین فیلم تماشاگران جشنواره «از فیلم دیدن نترس» یوتا، جایزه بهترین فیلم آکادمی «کارولینا» نیویورک و جایزه منتخب تماشاگران جشنواره «هارلم» نیویورک شده است.

فیلم «ماجرای یک‌شب بارانی» همچنین در جوایز آکادمی واشنگتن نیز نامزد دریافت چهار جایزه اصلی بوده است./مهر

دیدگاه کاربران