عضویت در خبرنامه الکترونیک

توصیه های محسن رضایی به وزیر جوان عربستان

کد خبر: 68541
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰ ق.ظ

شما دارید همان كاري كه صدام قبل از شروع جنگ با ایران را کرد انجام می دهید، یعنی همراهي با شورشگران وضد انقلاب ايران و شهادت آيت الله صدر و خواهرش و پس از آن قطع روابط عراق با ايران.

محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود به وزیر دفاع جوان عربستان چند توصیه کرد.
به گزارشنداي مردم، داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: وزیر دفاع جوان و کم تجربه سعودی اخیر بیان داشته که آدم عاقل به سمت جنگ با ايران پيش نمي رود.آقاي بن سلمان ما چند ماه قبل به شما گفتيم مسير صدام حسين را نرويد، شما دارید همان كاري كه صدام قبل از شروع جنگ با ایران را کرد انجام می دهید، یعنی همراهي با شورشگران وضد انقلاب ايران و شهادت آيت الله صدر و خواهرش و پس از آن قطع روابط عراق با ايران.

شما نیز با تكفيريها و اشرار همراهي مي كنيد و آیت الله نمر و شيعيان را شهيد مي كنيد و با ايران قطع رابطه مي كنيد، به سفارت ايران در يمن موشک مي زنيد و می گویید به دنبال جنگ نيستيد! يا شما نمي دانيد كه به سوي جنگ می روید یا مي دانيد و مي خواهيد انگشت اتهام را از خودتان برداريد و از سقوط بورس خودتان جلوگيري كنيد و قيمت نفت را پايين نگه داريد. باز هم توصيه مي كنيم دست از ماجراجويي جديد درخليج فارس برداريد و به سوي جنگ پيش نرويد./جوان

دیدگاه کاربران