عضویت در خبرنامه الکترونیک
نایب‌رئیس شورای عالی استان‌ها :

جایگاه مدیریت شهری در برنامه ششم تعریف می‌شود/ ارائه پیشنهادات جدید به دولت

کد خبر: 68547
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰ ق.ظ

استفاده از خرد جمعی در تصمیم گیری ها سبب بهبود شرایط خواهد شد و این روش را جایگزین فرد گرایی خواهیم کرد.

نایب‌رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: پیش از آنکه برنامه ششم توسعه نهایی شود، تعریف دقیقی از جایگاه مدیریت شهری در این برنامه را ارائه خواهیم کرد.

به گزارش نداي مردم، فیروز آقایی اظهار كرد: با توجه به تحقیق و پژوهش‌های صورت گرفته‌شده در رابطه با جایگاه مدیریت شهری در برنامه ششم توسعه، اکنون می‌توانیم تعریف دقیقی از این موضوع را پیشنهاد کنیم.
وی افزود: شورای عالی استان‌ها این موضوع را با جدیت در دستور کار قرار خواهد داد و مهدی چمران به‌عنوان رئیس جدید این شورا نیز اعتقاد خاصی به موضوع حفظ و ارتقا جایگاه مدیریت شهری در تصمیم‌گیری‌ها دارد.
نایب‌رئیس شورای عالی استان‌ها اصلی‌ترین برنامه اعضا در سومین سال از چهارمین دوره شورای عالی استان‌ها را ارتقا تعاملات این شورا با دولت دانست و خاطرنشان کرد: در شرایطی که بتوانیم تعاملات شورای عالی استان‌ها را با دولت افزایش دهیم می‌توانیم امید داشته باشیم که از سوی دولت نیز به مجموعه شورا و کلان‌شهرهای کشور کمک شود.
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها با اشاره به طرح‌ها و لوایح ارائه‌شده از سوی اعضای این شورا به دولت و مجلس اظهار کرد: شورای عالی استان‌ها به‌عنوان دومین پارلمان کشور طرح‌ها و لوایحی را به‌صورت مستقیم به دولت و مجلس ارائه می‌دهد و ۷۵ عضو این شورا، تمام تلاش خود را برای آبادانی بیشتر شهرها و پویایی روستاها خواهند کرد.
وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که برای بهبود شرایط کلان‌شهرها، طرح‌های جدیدی را به مسوولان دولت ارائه دهیم و امیدوار هستیم این طرح‌ها مورد پذیرش قرار گیرند.
آقایی در خصوص وضعیت هیأت رئیسه جدید شورای عالی استان‌ها اذعان کرد: اعضای جدید هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها باید تعاملات خود را با یکدیگر افزایش داده زیرا تنها در شرایطی می‌توانیم موفق باشیم که به تصمیم‌های رئیس شورا اکتفا نکرده و افراد با یکدیگر تعامل داشته باشند.
وی تاکید کرد: استفاده از خرد جمعی در تصمیم گیری ها سبب بهبود شرایط خواهد شد و این روش را جایگزین فرد گرایی خواهیم کرد./موج

 

دیدگاه کاربران