عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان

کرمان به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است

کد خبر: 68551
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴ ق.ظ

مهمترین تهدید داخلی کشور، موضوع نفوذ است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها بر آن تاکید کرده اند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: استان کرمان به کارگاه بزرگ سازندگی و عمران شهری تبدیل شده است.
به گزارش نداي مردم، خلیل همایی روز شنبه در آیین افتتاح دوره بصیرت افزایی کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: جای جای استان کارهای بزرگی در دست انجام است و هر روز شاهد انعقاد توافق نامه های اقتصادی جدیدی هستیم.
وی گفت: مقام عالی دولت در استان کرمان با شعار ولایت و توسعه بر استفاده از نظر و کارایی همه گروه های سیاسی در مسیر توسعه استان تاکید دارد و آمده تا در مسیر توسعه استان گام های اساسی بردارد.
وی با اشاره به فشارهای دشمنان برای عدم موفقیت جمهوری اسلامی ایران افزود: استاندار کرمان معتقد است که همه افراد و گروه های سیاسی باید در چارچوب قانون و با رعایت خط قرمزها مسائل را مطرح کرده و حرف خود را بزنند اما استان را توسعه دهیم.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: اجرای طرح های آبی، ساماندهی بازار، اجرای تقاطع های غیر همسطح، توسعه ریلی و اقداماتی از این دست موجب شده که استان کرمان در مسیر تحول بزرگی قرار گیرد.
وی تاکید کرد: به همین دلیل باید به حوزه نظم و امنیت توجه ویژه ای کنیم و مسیر را برای تحقق این اهداف و طرح ها هرچه بیشتر مهیا کنیم.
همایی افزود: مهمترین تهدید داخلی کشور، موضوع نفوذ است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها بر آن تاکید کرده اند.
وی القای حاکمیت دوگانه در کشور را یکی از محورهای نفوذ عنوان کرد و گفت: برخی ها باید بدانند که اگر به بهانه دفاع از یک بخش به بخش دیگر بتازند، نوعی اختلاف افکنی است.
وی با تاکید بر اینکه حاکمیت دوگانه یک تهدید بزرگ برای کشور است افزود: وقتی می خواهیم به موضوع نفوذ توجه کنیم باید به آدم هایی توجه کنیم که همرنگ می شوند و در برخی اوقات شعارهای آنها بلندتر از دیگران است.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان تصریح کرد: در بحث نفوذ باید به این مهم توجه شود افرادی که قصد نفوذ دارند بشدت همرنگ با افراد می شوند.
وی با تاکید بر اینکه باید در اوقات بصیرت به مبانی اسلام ناب دست یابیم ادامه داد: اگر اسلام را در بخش های اعتقادی، احکام و مناسک تقسیم کنیم، باید جمع بین اعتقاد و مناسک به اخلاق برسد.
همایی گفت: پلیس در جمهوری اسلامی ایران نیز باید به گونه ای باشد که تفاوت آن با نیروهای امنیتی سایر کشورها به خوبی قابل تشخیص باشد که یکی از اهداف دوره های بصیرت نیز دستیابی به این مهم است.
وی از تلاش های نیروی انتظامی استان کرمان در برگزاری رزمایش محرم ۹۴ نیز قدردانی کرد.
/ايرنا

دیدگاه کاربران