عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کلانشهر کرج :

شهردار کرج تاکید کرد: نیازهای شهرداری از شرکت‌های فناور داخلی تامین شود

کد خبر: 68559
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲ ب.ظ

رییس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی به توانمندی‌های شرکت‌های فناور استان و پارک در حل مشکلات حوزه مدیریت شهری اشاره و ضمن معرفی برخی از شرکت‌ها به ایجاد کنسرسیوم‌های تخصصی توسط پارک علم و فناوری استان البرز اشاره و در خاتمه تعاملات بین پارک و شهرداری را رضایتبخش توصیف کرد.

شهردار کلانشهر کرج به همراه شهردار منطقه ۶ کرج از پارک علم و فناوری استان البرز بازدید کردند.
به گزارش نداي مردم، شهردار کلانشهر کرج به همراه مدیر منطقه ۶ کرج از پارک علم و فناوری استان البرز بازدید کردند. در ابتدای این دیدار ربانی، رییس پارک علم و فناوری استان البرز با تشریح فعالیت‌ها و عملکردهای پارک با ذکر این نکته که باید ۲۰ درصد تولید ناخالص ملی تا افق ۱۴۰۴ از فروش محصولات دانش‌بنیان باشد در حالی که هم‌اکنون این میزان یک درصد است، افزود: با توجه به وجود پتانسیل‌های بالای فناورانه، کرج می‌تواند به عنوان شهر علمی مطرح شود.

وی به اشتیاق شرکت‌های خارجی در مشارکت با شرکت‌های ایرانی در پروژه‌ها و طرح‌های داخلی اشاره و بر ضرورت توجه به این مساله تاکید کرد.

رییس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی به توانمندی‌های شرکت‌های فناور استان و پارک در حل مشکلات حوزه مدیریت شهری اشاره و ضمن معرفی برخی از شرکت‌ها به ایجاد کنسرسیوم‌های تخصصی توسط پارک علم و فناوری استان البرز اشاره و در خاتمه تعاملات بین پارک و شهرداری را رضایتبخش توصیف کرد./خبر آنلاين البرز

دیدگاه کاربران