عضویت در خبرنامه الکترونیک

از انتقاد به فساد در شهرداری تا ارتباط با مفسد اقتصادی!

کد خبر: 68571
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵ ب.ظ

کی از افرادی که پیش از این بنا به دلایلی ارتباط نزدیکی با شهردار تهران داشته است به صورت همزمان با یکی از مفسدین اقتصادی ارتباط نزدیکی دارد.

یکی از افرادی که پیش از این بنا به دلایلی ارتباط نزدیکی با شهردار تهران داشته است به صورت همزمان با یکی از مفسدین اقتصادی ارتباط نزدیکی دارد.

به گزارش نداي مردم، شنیده های خبرنگار شما نیوز حاکی از آن است که یکی از افرادی که پیش از این بنا به دلایلی ارتباط نزدیکی با شهردار تهران داشته است به صورت همزمان با یکی از مفسدین اقتصادی که این روزها کمتر نامی از وی مطرح است یکی ارتباط نزدیکی دارد.

بنابراین گزارش این چهره نزدیک به مدیریت شهری سال ها پیش ملک بسیار مرغوبی را در خیابان (م) از نقاط بسیار گرانقیمت تهران از یک پیرزن به قیمت هر متر مربع۱ میلیون تومان!!!خریداری می کند. مباشر این فرد باادعای اینکه ملک مذکور در مسیر اتوبان قرار دارد با فریب دادن صاحبش ملک را به ثمن بخس و متری یک میلیون تومان برای فرد مذکور خریداری می کند.البته پول خرید این ملک به مبلغ ۲ میلیارد تومان از طریق همان چهره اقتصادی مفسد که در زمان دولت قبل ارتباطاتی را با جریان انحراف داشت تامین شده است!بعدها ملکی۱۰۰۰ متری در کنار همین ملک نیز برای یکی از نزدیکان این فرد خریداری می شود!این نکته بماند که تغییرات زندگی این فرد طی ۱۰-۱۲ سال گذشته چگونه رخ داده و از صفر به ۱۰۰ رسیده است!

فرد مذکور که از سال ها پیش با چهره مفسد اقتصادی مورد نظر ارتباطاتی را برقرار کرده بود عملا بعنوان کارگزار نامبرده در حوزه های مختلف عمل می کند. برای مثال یک نمونه از ارتباطات نامبرده هماهنگی برای دریافت مجوز ساخت ویلایی۶ طبقه با۵۰۰۰ متر بنا در ۸۰۰۰ متر زمین در خیابان(ز) می باشد که البته بیش از ۱۰۰ اصله درخت نیز در آن قطع شده است!این ملک با توجه به این که چهره اقتصادی مذکور ممنوع المعامله است به نام کارمندان وی ثبت شده است!که با مباشرت این چهره که این روزها با مواضع اصلاح طلبانه درصدد خدمت به این جریان است مجوزهای لازم برای این اقدام صادر گردید!

لازم به ذکر است ابعاد ارتباط این ۲ فرد بسیار گسترده تر از این ۲ موضوع می باشد که به زودی موارد جدیدی را در این زمینه منتشر خواهیم کرد تا مشخص شود افراید که این روزها و در آستانه انتخابات با نگاه سیاسی و با هدف ضربه به جریان رقیب ادعای مبارزه با فساد می کنند خود با مفسدین اقتصادی ارتباطی بسیار نزدیک دارند./تابناك

دیدگاه کاربران