عضویت در خبرنامه الکترونیک
سرمربی تیم بسکتبال گاز:

بازی‌های دشوار و زیبایی در مرحله نیمه‌نهایی پیش‌رو داریم

کد خبر: 68624
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۸:۴۹ ق.ظ

تیم گاز در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف تیم ذوب آهن برود. طیاری دراین باره گفت: ذوب آهن بازی‌های خوبی را در طول لیگ پشت سر گذاشته اما همان طور که گفتم ما قهرمانی را می‌خواهیم و به همین دلیل برای‌مان فرقی نمی‌کند که با کدام یک از تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گاز گفت: بازی‌های حساس سوپر لیگ بسکتبال بانوان تازه شروع شده و به طور حتم دیدارهای زیبایی را در مرحله نیمه نهایی شاهد خواهیم بود.

به گزارش نداي مردم، بازی مقابل تیم طائرپور را دیداری نه چندان دشوار توصیف کرد و اظهار داشت: مقابل تیم طائرپور خیلی به زحمت نیفتادیم و بازی دشواری نداشتیم. در کل تیم گاز برابر تیم طائرپور قوی‌تر ظاهر شد.

وی افزود: بازی‌های دشوار از نیمه نهایی شروع می‌شود و به طور حتم در این مرحله مسابقات زیبایی را شاهد خواهیم بود. به هر حال بسکتبال بانوان ما در رقابت‌های بین المللی حضور ندارد به همین دلیل رقابت‌های لیگ و تلاش برای کسب قهرمانی برای‌مان جذابیت خاصی دارد.

سرمربی تیم گاز ادامه داد: سال گذشته در عین شایستگی، عنوان دومی را به دست آوردیم. امسال تلاش می‌کنیم که به مرحله فینال صعود کنیم و برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می‌کنیم.

تیم گاز در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف تیم ذوب آهن برود. طیاری دراین باره گفت: ذوب آهن بازی‌های خوبی را در طول لیگ پشت سر گذاشته اما همان طور که گفتم ما قهرمانی را می‌خواهیم و به همین دلیل برای‌مان فرقی نمی‌کند که با کدام یک از تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت کنیم./تسنيم

دیدگاه کاربران