عضویت در خبرنامه الکترونیک
آیت الله ری شهری:

باید مراقب سو استفاده دشمنان در نظام اسلامی بود

کد خبر: 68766
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۷ ق.ظ

خدمت افتخاری در آستان مقدس را از مصادیق بارز کار برای خدا برشمرد و افزود: این اقدام ارزشمند، قابل ارزش گذاری با مسایل مادی نیست که انسان در کارش هیچ انگیزه ای غیر از خدا نداشته باشد و باید قدردان این موقعیت بود و در قبال آن شکر نعمت را بجای آورد

آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: باید نهایت دقت را بکار برد تا در نهادهای مقدس که ارتباط بیشتری با نظام اسلامی دارند، مطامع بدخواهان و دشمنان نظام برای سوء استفاده و اعمال دشمنی ها مجال تحقق نیابد.
به گزارش نداي مردم، آیت الله محمد محمدی ری شهری در دیدار با اعضای گزینش آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با بیان روایات و آیات مربوط به ماجرای حضرت موسی(ع) و حضرت شعیب (ع) در قرآن گفت: دو صفت «قوی» و «امین» اصلی ترین ویژگیهای کارگزار شایسته است و باید خدمتگزاران همه اماکن و نهادهای مقدس نظام نیز علاوه بر برخورداری از تخصص و قوت لازم، امین و مورد اعتماد باشند.
وی در ادامه، با تشکر از همه اعضاء گزینش خصوصا مجموعه خدمتگزاران افتخاری، از گزارش ارائه شده در ابتدای مراسم اظهار رضایت نمودو گفت: باعث خوشحالی است که افراد قوی و امین و کارآمد در آستان مقدس امور مربوط به گزینش را بعهده دارند.
رئیس دانشگاه قرآن و حدیث گفت: در عین اینکه باید مراقب حضور نفوذی ها بود، همچنین باید به جد مراقب باشیم که برای پیدا کردن افراد نفوذی و با بررسی توانایی افراد دیگر، کسی حق آشکار سازی مشکل و ضعف پنهانی دیگران و یا بردن آبروی کسی را ندارد.
آیت الله ری شهری، خطاب به همکاران افتخاری مجموعه گزینش گفت: امیدوارم خدای متعال این خدمات را سرمایه های جاوید زندگی و از ذخائر معنوی خود در زندگی شما قرار دهد.
وی خدمت افتخاری در آستان مقدس را از مصادیق بارز کار برای خدا برشمرد و افزود: این اقدام ارزشمند، قابل ارزش گذاری با مسایل مادی نیست که انسان در کارش هیچ انگیزه ای غیر از خدا نداشته باشد و باید قدردان این موقعیت بود و در قبال آن شکر نعمت را بجای آورد./پانا

دیدگاه کاربران