عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی:

تعامل بهینه با مرزنشینان اولویت رویکرد اجتماعی مجموعه مرزبانی است

کد خبر: 68789
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰ ق.ظ

بختیاری در پایان با تاکید بر بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص و نیز تجهیزات اپتیكی و الكترونیكی در یگان های مرزی گفت: استفاده از این مؤلفه های از مهمترین ابزارها برای دستیابی به اهداف ترسیمی در رویكرد مرزبانی مبنی بر در پیش گرفتن روبه ها و روش های پیشرفته در كنترل مطلوب مرزها دارد.


فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی تعامل بهینه با مرزنشینان را اولویت رویکرد اجتماعی این مجموعه عنوان کرد.
به گزارش نداي مردم، سرهنگ محمد علی بختیاری پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن اشاره به برقراری امنیت مطلوب در مرزهای استان و تاکید بر تداوم كنترل جدی این مناطق توسط نیروهای مرزبانی گفت: آرامش مردم در مناطق مرزنشین و جوامع شهری مستلزم برقراری امنیت پایدار در مرزهاست و مجموعه مرزبانی نیز با وجود تمام مشکلات و دشواری ها بدنبال انجام این ماموریت ذاتی خود است.

وی با بیان اینکه در نتیجه این تلاش ها چشم انداز وسیع امنیتی در مرزهای استان به وجود آمده است، افزود: تلاش می کنیم با افزایش کمی و کیفی آمار عملیات ها و ماموریت های كنترلی مرزبانی و برخورد با متخلفین و قاچاقچیان، امنیت مرزها و عقبه مرزی آذربایجان شرقی را بطور کامل برقرار کنیم.

فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی به رویکرد اجتماعی این مجموعه نیز اشاره و تصریح کرد: تعامل بهینه با مردم مناطق مرزنشین از اولویت های رویکرد اجتماعی مجموعه مرزبانی استان است چرا که توجه به ابعاد مختلف آموزش همگانی و ایجاد تعامل مطلوب بین مرزنشینان و مرزبانی ظرفیت های بالقوه ای را در کنترل مرزها ایجاد می کند و زمینه ساز بستری مناسب و آرام برای ایجاد امنیت در این مناطق خواهد بود.

بختیاری در پایان با تاکید بر بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص و نیز تجهیزات اپتیكی و الكترونیكی در یگان های مرزی گفت: استفاده از این مؤلفه های از مهمترین ابزارها برای دستیابی به اهداف ترسیمی در رویكرد مرزبانی مبنی بر در پیش گرفتن روبه ها و روش های پیشرفته در كنترل مطلوب مرزها دارد./مهر

 

دیدگاه کاربران