عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت خوزستان:

بانک ها بیش ازگذشته به تولید توجه کنند

کد خبر: 68801
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵ ب.ظ

پانزدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست دکتر نیکو معاون محترم امور اقتصادی و بین الملل استانداری در محل سالن جلسات آن معاونت برگزار گردید. در این جلسه مهندس حسن زاده رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت گزارشی از وضعیت صنایع استان به اطلاع رساندند وی با توجه به شرایط حساس کنونی خواهان توجه بیشتر به بخش تولید خصوصاً از جانب بانکهای عامل گردید.

رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان خوزستان با توجه به شرایط حساس کنونی خواهان توجه بیشتر به بخش تولید خصوصاً از جانب بانکهای عامل گردید.
به گزارش نداي مردم، پانزدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست دکتر نیکو معاون محترم امور اقتصادی و بین الملل استانداری در محل سالن جلسات آن معاونت برگزار گردید. در این جلسه مهندس حسن زاده رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت گزارشی از وضعیت صنایع استان به اطلاع رساندند وی با توجه به شرایط حساس کنونی خواهان توجه بیشتر به بخش تولید خصوصاً از جانب بانکهای عامل گردید.
در ادامه جلسه مدیران و مسئولین تعدادی از واحدهای تولیدی ضمن بیان وضعیت فعلی تولید واحدهای تحت مدیریت خود از کلیه دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل درخواست نمودند به مانند گذشته نسبت به ارائه خدمات موثر به واحدها اقدام نمایند، رکود حاکم بر بازار، کمبود نقدینگی ، وثایق در ترهین بدهی های معوق ، مشکلات کارگری و بیمه ای از جمله مشکلات و مسائل مطرح شده توسط مدیران تولید حاضر در جلسه بوده است .
در ادامه جلسه پس از بحث و بررسی مسائل و مشکلات ۵ واحد تولیدی استان تصمیماتی جهت خروج واحدها از وضعیت فعلی اتخاذ گردید./ اقتصادایران

دیدگاه کاربران