عضویت در خبرنامه الکترونیک
نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا :

پرداخت ۱۰۱ میلیارد ریال خسارت آتش سوزی

کد خبر: 68808
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱:۱۱ ب.ظ

ایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در مراسم تحویل چک دوم خسارت شرکت برگ چین سبز به مبلغ ۵۱ میلیارد ریال که با حضور مدیر عامل شرکت برگ چین سبز برگزار شد، با اشاره به بررسی پرونده های خسارتی در کوتاه ترین زمان ممکن با همکاری کارشناسان خبره بیمه ، قوه قضائیه و دادگستری، اظهار امیدواری کرد که با توسعه و تعمیم فرهنگ بیمه به ویژه در حوزه تولید، شاهد تداوم رونق اقتصادی در کشور باشیم.

پرداخت ۱۰۱ میلیارد ریال خسارت آتش سوزیاخبار پولی مالی- بیمه آسیا ۱۰۱ میلیارد ریال خسارت آتش سوزی شرکت برگ‌چین‌سبز را پرداخت کرد.

به گزارش نداي مردم، کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در مراسم تحویل چک دوم خسارت شرکت برگ چین سبز به مبلغ ۵۱ میلیارد ریال که با حضور مدیر عامل شرکت برگ چین سبز برگزار شد، با اشاره به بررسی پرونده های خسارتی در کوتاه ترین زمان ممکن با همکاری کارشناسان خبره بیمه ، قوه قضائیه و دادگستری، اظهار امیدواری کرد که با توسعه و تعمیم فرهنگ بیمه به ویژه در حوزه تولید، شاهد تداوم رونق اقتصادی در کشور باشیم.
مدیر عامل بیمه آسیا با اشاره به پرداخت ۱۰۱ میلیارد ریال خسارت شرکت برگ چین سبز، اظهار داشت: امیدواریم ضرورت استفاده از پوشش های بیمه ای به عنوان یک اصل اساسی و اولویت اجتناب ناپذیر در سیاست ها و خط مشی صنایع تولیدی کشور نهادینه شود.
بنابراین گزارش ، چک اول خسارت شرکت برگ چین سبز به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال پس از وقوع آتش سوزی و بررسی های اولیه کار شناسی به صورت علی الحساب به مسوولان این شرکت تحویل داده شده بود ./پولي مالي

دیدگاه کاربران