عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل ورزش و جوانان‌ اردبیل:

‌در تلاشیم میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۶ را دریافت کنیم

کد خبر: 68852
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳ ق.ظ

استاندار اردبیل با بیان اینکه برنامه‌ریزی جهت توسعه ورزش محلات ضروری است، خاطرنشان کرد: توسعه ورزش محله‌ای، آموزش و نشاط‌آفرینی را به دنبال دارد و باید در همین راستا در همه رشته‌های ورزشی برنامه‌ریزی کرد.

‌مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه ورزش شد.

به گزارش نداي مردم، منطقه اردبیل، ایوب بهتاج در جلسه شورای عالی ورزش همگانی و قهرمانی استان اردبیل از توزیع ورزش در محلات شهری خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات ورزشی در تمامی سالن‌های مناسب انجام شده که برای نمونه در فاز اول مسابقات والیبال و بسکتبال در محلات حاشیه شهر برنامه‌ریزی شده ‌و اجرای آنها نیازمند حمایت مالی است.

وی با بیان اینکه پناهگاه سبلان باید به مزایده گذاشته شود، افزود: با انجام مزایده بخش خصوص پای کار می‌آید که امید می‌رود با ورود بخش خصوصی وضعیت فعلی بهبود یابد.

بهتاج با بیان اینکه در تلاش هستیم میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۶ برای استان اردبیل دریافت کنیم، تصریح کرد: در صورت نهایی شدن این رویداد، زمان آن اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از برنامه‌ریزی برای تجهیز سالن‌ها و رفع کمبودها برای میزبانی این مسابقات خبر داد و خاطرنشان کرد: مکان برگزاری مسابقات سالن رضازاده و اسکان ورزشکاران هتل لاله سرعین خواهد بود.

وی با بیان اینکه طبق ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش ‌افزوده، مبلغی را که کارخانه‌ها برای ورزش هزینه می‌کنند، باید از مالیات آنها برگردانده شود، تاکید کرد: متأسفانه این مبالغ به برخی واحدهای تولیدی برگردانده نشده است.

بهتاج خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه ورزش شد.

‌‌ برگزاری مسابقات آسیایی والیبال در اردبیل نیازمند عزم همگانی همه دستگاه‌هاست

‌‌استاندار اردبیل گفت: برگزاری مسابقات آسیایی والیبال در اردبیل نیازمند عزم همگانی همه دستگاه‌هاست.

به گزارش نداي مردم، مجید خدابخش در جلسه شورای عالی ورزش همگانی و قهرمانی استان اردبیل با بیان اینکه برگزاری مسابقات آسیایی والیبال در اردبیل نیازمند عزم همگانی همه دستگاه‌هاست، گفت: برگزاری چنین مسابقاتی در استان، حیثیت ملی به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه نیازمندی‌های سالن‌های اردبیل در خصوص رشته والیبال باید هرچه سریع‌تر برطرف شود، افزود: دستگاه‌های مجری و متولی باید برای جزیی‌ترین نیازمندی‌های این مسابقات برنامه‌ریزی مناسبی انجام دهند.

خدابخش برگزاری چنین مسابقاتی در استان را یک رویداد تاریخی عنوان و تصریح کرد: در خصوص بهسازی معابر عمومی، پارکینگ‌ها و رفاه مهمانان نیز باید برنامه‌ریزی شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه برنامه‌ریزی جهت توسعه ورزش محلات ضروری است، خاطرنشان کرد: توسعه ورزش محله‌ای، آموزش و نشاط‌آفرینی را به دنبال دارد و باید در همین راستا در همه رشته‌های ورزشی برنامه‌ریزی کرد.

وی با بیان اینکه واحدهای تولیدی می‌توانند برای فعالیت آموزشی و ورزشی تا ۱۰ درصد ارزش‌افزوده را اختصاص دهند، گفت: کارخانه‌ها باید نسبت به اجرای این طرح توجه داشته باشند./ايسنا

 

دیدگاه کاربران